Zaupki z Hippa

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #7056
    Kicia
    Participant

    Drogie mamy

    Moja córcia zaczęła jeść zupki i deserki z Hippa lub Cow Gate ale mam problem ma problem z kupką tzn na samym mleku modyfikowanym robila żadka i to nawet 2 razy dziennie a wprowadziłam jej słoiczki chwilowo bo bede jej sama gotowała za pare dni ale ta kupa pojawia się raz na 2 dni i ma trudnosci z jej zrobieniem czy to normalne czy cos musze zmienić albo nie dawać córcia ma 6 miesiecy za tydzien

    #7065
    nicole2013
    Participant

    A jakim mlekiem Pani karmi? Ja uwazam za to raczej z mlekiem cos jest nie tak,bo mala nie powinna robic zadkich kupek to raczej teraz po tych zupkach robi „normalnie”.Ja dawalam mojej malej mleko pl potem chcialam zmienic na ang i miala rozwolnienie po mleku cow & gate,aptamil dopiero hipp combiotic jej podpasowal. Ja bardziej bym sie martwila ze robi rzadka kupke to tym mleku niz twarda po zupkach. Pozdrawiam

    #7071
    Kicia
    Participant

    Karmiłam ją od urodzenia mlekiem Cow gate i dobrze było nie miałą nigdy zaprać wiem że to po słoiczkach wczoraj byłysmy u GP dostala syrop i teraz tylko raz dziennie je zupe ugotowana przez mnie nigdy juz jej nie podam zadnych sloiczkow bo wiem ze nie moze :/

    #7074
    nicole2013
    Participant

    To dobrze ze jest juz ok. No roznie dzieci toleruja te sloiczki,ja mojej podalam moze ze dwa przez cale jej zycie a ma juz skonczony roczek. Co mamusia ugotuje dla dziecka najlepsze 🙂 Duzo zdrowka dla malenstwa pozdrawiam

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.