wybór i rejestracja do lekarza!!!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #6041
    LKK Consulting LTD
    Participant

    Cześć, chce wybrać lekarza w Doncaster. Czy możecie jakąś przechodnie polecić? Oraz co jest potrzebne do rejestracji i gdzie można dokonać pierwszej rejestracji? Z góry dziękuję!!!!

    #6042
    Urszula
    Participant

    Ja polecam ta przychodnie w cenrtum od 8 do 8. Glownie dlatego, ze otwarta jest 7 dni w tygodniu do 20 wieczorem. Tylko radze nie chodzic do zadnych Rashidow, czy Alich. Nie dosc, ze nie potrafia sie wyslowic, to zawsze wszystko jest ok i wypisuja jakies dziwne leki, ktore czlowiekowi wogole nie sa potrzebne. Moim ulubionym panem jest pielegniarka David i jego moge polecic.
    Wydaje mi sie, ze wystarczy do nich zajsc i spytac, czy mozna sie zarejestrowac. Dostaniesz druk do wypelnienia i na pewno potrzebny bedzie NIN.

    #6047
    Agata Sworowska
    Participant

    Witam

    ja też jestem zapisana w tej przychodni i nie jest źle.z większości wizyt jestem zadowolona 🙂
    jeśli chodzi o rejestrację to najlepiej iść i dowiedzieć się tam bo ostatnio była tam moja siostra , która chciała się zapisać i dali jej nr. telefonu żeby zadzwonić do takiego ich nfz.ja zapisywała się bez problemów ale to było ponad rok temu i przechodziłam z innej przychodni.

    #6050
    CloverGirl
    Participant

    Tak to prawda, najpierw dzwoni sie po numer, ktory dostaniesz na recepcji 8-8 badz innej przychodni i umawiasz sie na spotkanie. Ich budynek znajduje sie na ulicy Ten Pound Walk w Doncaster, sprawdzaja tam NIN i zatrudnienie. Dostajesz od nich karteczke i wraz z nia mozesz sie rejestrowac w 8-8, po kilku tygodniach otrzymasz poczta swoj NHS number. Z reguly spotkania na Ten Pound Walk sa umawiane na kolejny dzien.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.