Wasze zdanie…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #2783
    Doncaster
    Keymaster

    Aaa, tak sobie nowy post dodałem 🙂 Ciekaw jestem czy ktoś ma jakieś sugestie, opinie etc na temat Doncaster4u.pl.

    Nie wstydzić i nie bać 🙂 pisać wszystko co się podoba i co nie. Czego brakuje, co ulepszyć, co usunąć…

    #2784
    Szymon Piatkowski
    Participant

    notoryczne błędy przy pisaniu na forum i wysyłaniu postów, widzę coś w SQL`u zamiast treści postu czy też tematu…
    Guziki na forum są w j.angielskim… czyli nie dokończone/dokładne tłumaczenie portalu…
    Zbyt rzadkie aktualizacje wiadomości/artykułów… dodatkowo warto by wypromować bardziej tą stronkę pośród lokalnej Polonii, tak aby reklamy, ogłoszenia przynosiły większy skutek…
    Brak pełnej wersji portalu w j.angielskim, znajomi którzy prowadzą działalności gospodarcze, chcieli by przyjść z ofertą tu na Doncaster4u, ale mają problem aby się zarejestrować i dodać ogłoszenia… taka stronka powinna być mostem łączącym nas z Brytyjczykami (kulturowo, ale przede wszystkim w biznesie)… więc do dział Panie webmaster:P

    #2785
    Doncaster
    Keymaster

    Poprzednia strona była przetłumaczona i nikt tego nie używał 🙂 Podstawowe info po angielsku jest w stopce.

    Co do przycisków… to nie jest kwestia samego tłumaczenia, takie przyciski trzeba zrobić w programie graficznym. Mam to w planach ale to czasochłonne 🙂

    [quote]notoryczne błędy przy pisaniu na forum i wysyłaniu postów, widzę coś w SQL`u zamiast treści postu czy też tematu…
    [/quote]
    To jest linia pomocy. Jak najedziesz kursorem na jakiś przycisk powinno wyświetlać opis. Właściwie to go wyświetla, tylko że widoczny jest sam kod. Poprawie to 🙂 ale to nie jest duży problem, to tylko mała wiadomość w nagłówku i nie ma nic wspólnego z treścią postu.

    Dzięki 🙂

    #2806
    Doncaster
    Keymaster

    Przyciski zmienione 🙂

    #2807
    Szymon Piatkowski
    Participant

    i od razu lepiej to wygląda…

    #2809
    Doncaster
    Keymaster

    Dzialaja juz emotikony i [b]BB Code [/b]B) 🙁 🙂 :laugh:

    Jeszcze spolszcze ta linie pomocy do konca B)

    #2811
    Doncaster
    Keymaster

    … i zrobie ten temat dostepny 🙂 Im wiecej opinii tym lepiej.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.