UWAGA: Zla szkola

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #7953
    Damian
    Participant

    Witam wszystkich,

    Na poczatku wrzesnia dowiedzialem sie o pewnej sytuacji do ktorej doszlo w szkole katolickiej (McAuley catholic school in Cantley) w Doncaster. 14-letnia corka mojej kolezanki uczeszczala do tej szkoly przed wakacjami i raz (po dlugiej namowie) opowiedziala swojej mamie, ze nauczyciel uderzyl jej kolezanke z klasy w twarz – rowniez Polke. Moja kolezanka przeniosla wtedy corke do innej szkoly. Rodzice tamtej dziewczynki zrobili to samo, bo szkola postanowila im zaplacic za zaistniala sytuacje – zgodzili sie i nie poszli z tym na policje, czy do councilu niestety. To byl nauczyciel angielskiego, ktory ja uderzyl i podobno on na codzien wyzywa dzieci. Jest szwagrem dyrektorki (na stanowisku od 3 lat) i podobno ona ignoruje skargi na niego. Sam probowalem zrobic cos z ta sprawa – dzwonilem na policje oraz pisalem do naszej MP Rosie Winterton ale wszyscy mi powiedzieli, ze cos takiego musi zglosci poszkodowana osoba, a nie ja. Moja kolezanka mowi, ze jej corka nie chce o tym rozmawiac. Jesli znacie kogos z tej szkoly, kto moze byl poszkodowany, albo byl swiadkiem takiej sytuacji i chce cos z tym zrobic to ja chcetnie pomoge. Jesli nie, to chociaz uwazajcie na ta szkole i nie posylajcie tam dzieci.

    Pozdrawiam,
    Damian

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.