Szukam osoby która robi remonty w doncaster.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #4654
    edzia11
    Participant

    Szukam osoby, najchętniej z polecenia która robi remonty w doncaster, interesują mnie ceny takie jak położenia glazury terakoty, gipsy. Gdybyście znali sprawdzone osoby warte polecenia chętnie się skontaktuję ponieważ planuję remont domu. Więc czekam na jakieś informacje.

    #4655
    jacek
    Participant

    Nie polecam nikogo z Doncaster mialem kilku”niby ” fachowcow i wszystko musialem poprawiac . W Sheffield jest dobry facet ma swoja firme zarejestrowana legalnie i narzedzia .Ma na imie Artur . Prosze poszukac na necie info o nim niestety nie mam telefonu ale widzialem jego efekty pracy w kilku domach .Ci w Doncaster to fachowcy bez narzedzi i nie daja zadnego ubezpieczenia jakby bylo cos nie tak .Sprawdzajcie dokladnie i pytajcie o ubezpieczenia to bardzo wazne .

    #4658
    aaania2
    Participant

    Jacek a co ma ubezpieczenie do firmy? To jest firmy indywidualna sprawa a ubezpeczenie jest jedynie zabezpieczeniem dla firmy a nie dla Ciebie bo jakbys chcial claimowac cos co zpartaczyli to firma bez ubezpieczenia MUSI wylozyc pieniazki z wlasnej kieszeni… a jak ma ubezpieczenie to firma ubezpieczeniowa wyplaca… Jesli chcesz wiecej danych moge przeslac Ci kopie umowy z mojej poprzedniej i terazniejszej firmy ubezpieczeniowej 😉

    #4661
    jacek
    Participant

    Powiedz jak od kogos otrzymasz odszkodowanie jesli ta robota nie wyjdzie po paru tyg. Wierzysz ze ktos odda Ci pieniadze za partactwo ? pozdrawiam . Chodzi mi glownie o to zeby b. dokladnie sprawdzac czy firma jest zarejestrowana i ma jaies referencje itd….bo niestety jest tutaj duzo tych pseudofachowcow ktorzy zajmuja sie budowlanka od 20 lat a nie potrafia zrobic blachych rzeczy .

    #4664
    aaania2
    Participant

    jesli firma jest zarejestrowana i cos zpartaczy zawsze mozna wytoczyc sprawe… wiecej informacji mozna uzyskac wczytujac sie w dzial reklamacji instytucji Obrony Praw Konsumenta 😉

    Mialam przyjemnosc robic remont po nie koniecznie dobrze wykonanej wczesniej robocie dla poprzednich wlascicieli (wykonawcow nie znam)… i cale szczescie ze mialam ludzi ktorzy sie znaja bo w innym przypadku mialabym sufit na glowie,poniewaz tzw fachowcy zamontowali po kilka warstw plyt gipsowych na podwieszanym suficie przy czym w 5-cio metrowym pomieszczeniu byla tylko jedna belka wzdluz (ok 20 cm od sciany)!! Do tego odkrylismy przy wyburzaniu scian ze mamy kilka gniazdek i kilka nie zabezpieczonych niczym (nawet izolacja) kabli, ktore w dalszym ciagu byly pod napieciem :S

    Mi remont robil maz z pomoca rodziny i wiem ze oni na pewno sie znaja, jest to zrobione solidnie i estetycznie… ale nie zajmuja sie tym zawodowo ani nawet po godzinach… Calej reszty nie polecam bo jak szukalam opini o firmach remontowych to znalazlam i slyszalam takie, ze wolalam zrobic to sama…
    😛

    #4667
    WAKSIU
    Participant

    co chodzi o remonty takie jak potrzebujesz czyli plytki, regipsy,malowanie to mam goscia on niema firmy ma swoje narzedzia i robi dobrze i co do tego to daje gwarancje taka ze jak by bylo cos nie tak to on za free poprawia.

    #4669
    edzia11
    Participant

    A masz jakieś namiary na niego?
    wszystkie informacje sie przydadza, napewno potrzebuje kogoś ze swoim sprzętem.

    #4673
    WAKSIU
    Participant

    mam numer ale niewiem czy moge go tak podac na forum wiem tylko tyle ze on prawdopodobnie prowadzi imprezy w nowej restauracji jako dj a co chodzi o numer to niewiem czy moge tak podac na forum zebym niemial zadnych problemow bo ta sa dane osobowe

    #4674
    jacek
    Participant

    Dj w restauracjii , robi remonty i jeszcze ten Pan cos robi jest multi wykwalifikowany ?

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.