Smierc w UK

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #5813
    Gizmo
    Participant

    Pomoge w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z pogrzebem (kremacja) przyjaciol badz bliskich. 🙁

    #5816
    Urszula
    Participant

    Oczywiscie nie za darmo ?

    #5817
    Gizmo
    Participant

    i tu sie mylisz 😉 Jestem by pomoc a nie zarobic na ludzkiej tragedii 🙂

    #5818
    Urszula
    Participant

    No to bardzo milo z Twojej strony.
    Pelno takich co 'pomagaja’ w wypelnianiu aplikacji na zasilki, przy tym, czy tamtym, ale oczywiscie nie ma nic za darmo w narodzie polskim. Kazdy ma swoja stawke.

    #5819
    Gizmo
    Participant

    Poprostu wiem ze jest trudno tym momencie bo nie dano sam to przechodzilem i poprostu nie kazdy moze znalezc w sobie sile by to wszystko zalatwic

    #5824
    Malina123
    Participant

    myślę po śmierci z strony angielskiej jest oferowana duża pomoc 😉 więc wątpię aby rodzina poszukiwała kogoś innego.Ale miło wiedzieć że są jeszcze ludzie którzy nie robią czegoś ’ za coś ’

    #5826
    Gizmo
    Participant

    Zgadzam sie z Toba ale nie kazdy ma sile i checi tym by o tym wszystkim myslec w takich chwilach 😉

    #5827
    Gizmo
    Participant

    do tego dochodzi bariera jezykowa 🙂 a zeby nie bylo ze nic nie biore za to (dla niedowiarko ze ktos cos moze zrobic poprostu od serca) koszt to Kinder Niespodzianka 🙂 😆

    #5828
    Urszula
    Participant

    Rzeczywiscie jest masa rzeczy do zalatwienia, a z ta pomoca ze strony angielskiej nie jest tak rozowo. Jak nie znasz dobrze jezyka. to niestety, nie jest latwo czekokolwiek zalatwic.

    #5831
    Gizmo
    Participant

    powiem ze w takich sytuacjach czlowiek zapomina jezyka w ustach i wraca do podstaw jesli chodzi o angielski

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.