Raty w UK

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #4544
    Kicia
    Participant

    Szukam jakiegoś sklepu który ma raty ale nie z takim oprocentowaniem 29% 🙁 czy ktoś się może się orientuje ? interesuje mnie kupno TV lCD

    #4545
    xhxh90
    Participant

    http://www.currys.co.uk/gbuk/Payment-Options-1026-theme.html#spreading

    Przeczytaj „Spread the cost with our payment plans”

    #4547
    xhxh90
    Participant

    Bedac w sklepie COMET uslyszelismy ze potrzeba miec brytyjski dowod tozszamosci aby wziac cokolwiek na raty.. :huh:

    #4548
    Urszula
    Participant

    Coooooooooo?
    Jakas bzdura. Trzeba bylo poprosic o managera i sie klocic. Zeby wziac cokolwiek na raty wystarczy miec dobry credit rating-miszkac tutaj, miec konto, prace itd itp.

    #4549
    xhxh90
    Participant

    No coz… DYSKRYMINACJA, ale Comet to niejedyny sklep, osobiscie rozwazam zakupy za gotowke.

    #4550
    Urszula
    Participant

    Nie no ja bym wziela nazwisko tego sprzedawcy i napisala oficjalna skarge. Co za chamstwo.

    #4551
    aaania2
    Participant

    Moja znajoma kiedys chciala kupic winko w Tesco… ma ona ok 30 lat ale wyglada naprawde bardzo mlodo, kasjerka poprosila o dowod osobisty… ogladala go z kazdej strony po pare razy i na koniec stwierdzila ze winka nie sprzeda bo ona nie moze uwzglednic polskiego ID… mi sie wydaje ze albo nie mogla uwiezyc ze ona tak mlodo wygladaja ma 30 lat a dowod moze byc podrobiony albo poprostu nie mogla znalezc tam daty urodzenia :laugh:

    #4552
    agnessa
    Participant

    Tez tak kiedys mialam. Gosciu w kasie stwierdzil ze polskiego dowodu nie akceptuja. To poprosilam o zawolanie menagera lub jakiegos jego szefa to nagle zmienil zdanie 😉

    #4553
    Urszula
    Participant

    Tez sie kiedys z tym spotkalam, ze nie akceptuja polskiego dowodu. Laski nie robia. Musza zaakceptowac, w koncu to dokument unijny.
    A poproszenie o managera bardzo czesto dziala w przypadku nieuprzejmej obslugi, czy to sklepu, czy call centre.

    #4568
    Doncaster
    Keymaster

    Nie powinno być z tym problemu jeśli masz dobry credit rating. Można to sprawdzić samemu np na tej stronie [url=http://www.experian.co.uk/]www.experian.co.uk[/url].

    #4570
    Urszula
    Participant

    Teoretycznie tak, ale jesli zachodzisz do sklepu i obsluguje Cie jakas lajza, ktora jest negatywnie nastawiona na dzien dobry, bo ktos ma obcy akcent, albo nie do konca poprawna gramatyke, to dzieje sie to, co opisane bylo w tym watku.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.