Przeklucie uszow dla dziecka

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #3379
    magdalena
    Participant

    Witam!
    Mam pytanie… moze orientujecie sie gdzie w Doncaster mozna przekluc uszy dla dziecka???

    #3380
    Doncaster
    Keymaster

    Na pewno warto przeczytać ten [url=http://www.babyworld.co.uk/information/baby/health/pierce.asp]artykuł[/url] zanim podejmiesz decyzję. Nie wiem niestety kto sie zajmuje.

    #3381
    Urszula
    Participant

    W clairsie we Frenchgate przekluwaja, ale jak dla mnie to glupota.
    Zwlaszcza nie moge patrzec jak takim malym bobasom modne mamusie funduja taki zabieg.

    #3385
    Natalia
    Participant

    Nim ocenisz ta ”modna mamusie” warto bylo zapytac ile lat ma dziecko. Nie znasz szczególow a juz uznajesz ze glupota. Moze jej corka sama juz chce nosic kolczyki.

    #3387
    Magda
    Participant

    popieram Natalię 🙂 Ja przekuwałam uszka mojej córci w salonie piercingu i tatuażu na Market Place, niedaleko polskiej restauracji. Szybko i bezboleśnie 🙂

    #3389
    Doncaster
    Keymaster

    OK, nie o zatarczki ustne/pisemne nam tutaj chodzi! Pytanie było: 'gdzie w Doncaster mozna przekluc uszy dla dziecka??? ’ Jak znacie odpowiedź to proszę pisać, jak nie to proszę… nie pisać 🙂

    #3392
    Urszula
    Participant

    [b]Natalia2505 napisane:[/b]
    [quote]Nim ocenisz ta ”modna mamusie” warto bylo zapytac ile lat ma dziecko. Nie znasz szczególow a juz uznajesz ze glupota. Moze jej corka sama juz chce nosic kolczyki.[/quote]

    Jak bys przeczytala dokladnie, to bys dojrzala tam slowo bobas.

    #3394
    Doncaster
    Keymaster

    [b]Lucyna napisane:[/b]
    [quote][b]Natalia2505 napisane:[/b]
    [quote]Nim ocenisz ta ”modna mamusie” warto bylo zapytac ile lat ma dziecko. Nie znasz szczególow a juz uznajesz ze glupota. Moze jej corka sama juz chce nosic kolczyki.[/quote]

    Jak bys przeczytala dokladnie, to bys dojrzala tam slowo bobas.[/quote]
    Proszę, tylko bez kłótni. Ktos zna odpowiedź na pierwsze pytanie?

    #3405
    Urszula
    Participant

    Ale kto sie kloci? ;P
    Chyba w kazdym salonie piercingu i tatuazu uszy tez przekluja. Kwestia tylko ich watpliwej higieny.
    Ja sie klulam w Blue Banana, co prawda nie uszy. I nie narzekam. Szybko i sprawnie. Pare papierkow przedtem do wypelnienia. Za to jedna pani z pracy opowiadala, jak to jej cora miala po wizycie tam jakies dziwne rzeczy na uszach. Tylko to mogl byc bliznowiec nie zalezny od tego gdzie i w jakich warunkach sie kluje, a raczej uwarunkowany genetycznie.
    W Clairsie przekluwaja pistoletem. To chyba najlepsze w przypadku uszu-szybko i niemal bezbolesnie.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.