przekaz,przelew do pl

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #6434
    jacek leszek
    Participant

    czesc, czy wie ktos jak przelac gotowke z angielskiego konta na polskie,lub wyslac przekaz?

    #6435
    Urszula
    Participant

    Ja kiedys uzywalam strony, ktora sie nazywa przelewy 24. Mozesz tez wyslac pieniadze Western Union. Mozesz, zdaje sie zarejestrowac sie na stronie i robic przelewy na konto.

    #6436
    sebastian zaremba
    Participant

    england.pl
    przelewy sa darmowe a pieniadze na koncie w kilkanascie minut

    #6440
    Northern Eagles
    Participant

    Potwierdzam england.pl uzywam od lat, najlepszy mozliwy kurs i przelewy sa darmowe – czasem po godzinie juz na koncie w PL.

    Niedlugo wprowadzaja oplate za przelew do 100 funtow oplata bedzie 3 funty, powyzej dalej darmowe.

    #6441
    kaaziu1
    Participant

    Ja polecam transfer24.co.uk Uzywamy juz dlugo pieniadze bardzo szybko, jak wyslesz rano to sa w ten sam dzien 🙂 Nigdy nie mialam z nimi zadnych problemow 🙂

    #6442
    Northern Eagles
    Participant

    Ze strony transfer24:

    Przelewy dokonywane są według aktualnego kursu widocznego na stronie, opłata za przelew do wysokości 50 GBP/EUR wynosi 0,95 GBP/EUR*. Po wyżej tej kwoty od każdej transakcji pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 2,25% wartości przelewu (np. opłata od kwoty 100 GBP/EUR wynosi 2,25 GBP/EUR). Opłata manipulacyjna jest widoczna w podsumowaniu przelewu i po jej akceptacji jest doliczana do kwoty pobieranej z Twojej karty.

    Żadnych innych opłat nie pobieramy. Dodatkowych opłat nie pobiera również bank odbiorcy.

    *opłata promocyjna do odwołania. Standardowa opłata wynosi 1,50 GBP/EUR za przelew do wysokości 70 GBP/EUR

    Kurs w tej chwili:
    england.p 4.84
    transfer24 4.82

    Wysylamy 100 funtow, z transfer24 dojdzie 471.15 PLN z england.pl 484 PLN

    #6443
    Gienia
    Participant

    Witam.
    Ja używam MINUTKI https://minutka.co.uk/
    Przelew na konto złotówkowe tylko £1,90 – niezależnie od kwoty jaką przelewasz czas oczekiwania 2-3 dni
    Przelew ekspres 3,90 niezależnie od kwoty jaką przelewasz
    Wystarczy sie zarejestrować na stronie i przelew wykonujesz używając karty bankowej
    Po każdej transakcji otrzymujesz darmowe 2 sms 1-go po dokonaniu przelewu oraz 2-go gdy pieniądze będą już na koncie w Polsce. Możesz również wykonać przelew pocztowy 4,90 i pieniądze i są do odbioru w 1,5 godziny
    POLECAM

    #6797
    Roksana Wilczewska
    Participant

    Ja korzystam z grosik.com i wszystko jak w najlepszym porządku.

    #6801
    Maciek
    Participant

    a, ja korzystam z paypal-a i git.

    #6903
    GROSIK
    Participant

    Dla obecnych i przyszlych klientow:

    (…)

    #6927
    Patrycja Śliwiec
    Participant

    Jeżeli chodzi o przelewy do Polski – zdecydowanie polecam kantory internetowe. W ich zestawieniu na [url=http://strefawalut.pl]strefawalut.pl[/url] można sprawdzić, które przyjmują przelewy z zagranicy

    #6929
    Irena
    Participant

    Witam,a ja proponuję Ferpay, zawsze przelewy są na drugi dzień i kurs jest jeden z lepszych:)
    Polecam

    #7530
    Dorota Nowak
    Participant

    [quote=”kaaziu1″ post=3863]Ja polecam transfer24.co.uk Uzywamy juz dlugo pieniadze bardzo szybko, jak wyslesz rano to sa w ten sam dzien 🙂 Nigdy nie mialam z nimi zadnych problemow :)[/quote]
    Zgadzam sie z przedmówcą. Tani i bezpieczny jest Transfer24. Potrzeba karty VISA do zrealizowania przelewu. Warto zaznaczyć, że nie trzeba wysyłać żadnych dokumentów do firmy, dzięki czemu wszystko przebiega bardzo sprawnie w ten sam dzień.

    #7680
    calineczka
    Participant

    Przetestowałam już w sumie kilka sposobów wysyłania pieniędzy. Trochę załuję,że na początku wysyłałam głównie przez western union ponieważ jest naprawdę drogo.
    Obecnie korzystam z easysend – za dwa funciaki wysyłasz dowolny przelew do Polski. Szybko , sprawnie a jak nadasz kasę jeszcze przed 11 to tego samego dnia jest już w Polsce.
    Również nie trzeba tam wysyłać żadnych dokumentów itp….

    #8120
    Radek Salak
    Participant

    Jest kilka dobry polecenia firm jak: azimo, transferwise czy transfergo. Polecam sprawdzić gdzie jest najlepszy kurs, gdyż wiele firm chwali się że przelewa za jednego funta lub coś koło tego ale mają słaby kurs. Wpisz w google tanie przelewy międzynarodowe itp. Należy pamiętać aby policzyć łączny koszt czyli spread+prowizja. Ja korzystam z transferwise ze względu na bardzo korzystny kurs i wygodę w obsłudze. Listę firm dokonujących przelewy znajdziesz na http://moneygrabbing.co.uk/tanie-przelewy-miedzynarodowe/

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.