Proszę o namiary na księgową lub organizację specjalizującą się w benefitach w Doncaster lub okolicy

Polacy w UK, Polonia w Anglii – Doncaster.pl Forums Polskie forum – Polonia w Yorkshire Formalności i Finanse Proszę o namiary na księgową lub organizację specjalizującą się w benefitach w Doncaster lub okolicy

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #7305
    Malwina Szalata
    Participant

    Hejka,
    jw, potrzebuję uzyskać poradę w sprawie zasiłków, z góry dziękuję za pomoc 🙂

    #7311
    Beata Sosna
    Participant

    a napisz coś więcej,mam na mysli: czy masz dzieci, czy pracujesz 30h tygodniowo, jesteś tu sam?

    #7517
    Konopiejkaaa
    Participant

    Witam:)
    Orientuje się ktoś o jakie zasiłki mogę się starać… za 7 tygodni mam termin porodu..mój chłopak pracuje na full time przez agencję a ja na part time, właściwie to od tego miesiąca na macierzyńskim… mamy po 24 lata…. do tej pory nie pobieraliśmy żadnych zasiłków…obydwoje pracujemy od lipca, a od czerwca jestesmy w anglii…
    z góry dziękuje za informacje 🙂

    #7518
    Urszula
    Participant

    Kiedy dziecko sie urodzi nalezy sie Wam Child Benefit, okolo £81.20 miesiecznie i mozecie takze skladac wniosek o Child Tax Credit. Byc moze o Working Tax Credit. Zalezy ile zarobiliscie obydwoje w poprzednim roku podatkowym. Musisz zadzwonic do Tax office, nr znahdziesz na stronie http://www.gov.uk. Zapytaja Cie o podstawowe informacje, jak imie, nazwisko, adres i NIN. Mozesz poprosic o polskiego tlumacza, jesli uznasz, ze sobie nie poradzisz z rozmowa przez telefon, albo mozesz poprosic kogos, zeby zadzwonil za Ciebie. Prosisz o aplikacje i dostajesz ja poczta w ciagu kilku dni. Wypelnisz, wysylasz i czekasz na odpowiedz 🙂

    #7519
    oni2002
    Participant

    NA PIERWSZE DZIECKO URODZONE W ANGLI NALEZY SIE sure start maternity grant ALE TRZEBA SPELNIC WARUNKI. https://www.gov.uk/sure-start-maternity-grant/overview. ZAPYTAJ SWOJEJ MIDWIFE,POWODZENIA

    #7525
    Urszula
    Participant

    Nie wiem jak jest teraz, ale kiedys, jesli sie zlozylo o to aplikacje, to przewaznie decyzja byla odmowna. Jednak wystarczylo sie raz odwolac.
    Ja sama o to skladalam, ale to bylo pare ladnych lat temu. Moim znajomym tez odmowiono, ale odwolali sie tak samo jak ja i tez dostali sure start maternity grant.
    Sa jeszcze , a przynajmniej kiedys byly, jakies kupony na mleko i na jedzenie dla dziecka. Ale to wlasnie midwife powinna miec na ten temat informacje. Moja zaopatrzyla mnie w stos ksiazek i ulotek informacyjnych.

    #7527
    Dorota Gurdziel
    Participant

    cześć
    ja dopiero przyjechałam do UK i zaczełam pracę na min 24 godz tygodniowo czy też mogę ubiegać sie o jakiś benefit

    #7531
    Urszula
    Participant
    #7532
    Dorota Gurdziel
    Participant

    dzięki za pomoc 🙂 pozdrawim

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.