Pranie dywanow

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #4659
    Monika
    Participant

    Czy moze mi ktos polecic dobra fimre ktora zajmuje sie praniem dywanow, dobrze i nie za drogo 🙂

    #4660
    Kicia
    Participant

    Tutaj się ludzie ogłaszają że piorą ale to nie jest też takie tanie 2 pomieszczania np 40f plus dojazd zależy skąd on jedzie ja pożyczłam od znajomych odkurzacz piorący i bylam bardzo zadowolona w BM mozna takie odkurzacz kupic za 59.99 mysle ze to sie bardziej oplaca niz jednorazowo aby ktos przyjechal wyprać też sie zastanwiamy nad kupnem

    #4665
    aaania2
    Participant

    ja proponuje jednak profesjonalna firme pioraca…
    Kicia… nie uwazasz ze jednak jakis sens w tym jest… firma inwestuje w odkurzacz nie w setkach ale czesto w tysiacach funtow tylko po to zeby lepiej wygladac (nie mowie tu o pioracych wykladziny polakach ktorzy bazuja na odkurzaczach firmy Karcher)? Odkurzaczem pioracym za 59 mozesz jedynie odswiezyc wykladziny, nie maja one porzadnej ekstrakcji… wiec moze i wlosie sie podniesie ale caly brud zapewniam ze zostanie wewnatrz wykladziny.

    #4668
    Kicia
    Participant

    Jak kto woli.. jeżeli kogoś stać na dawanie za pranie dywanów pieniędzy , ja nie mam zamiaru mojemu lanlordowi czyścic na blysk wykładziny gdzie zaraz moge zmienić mieszkanie i ktoś wejdzie na gotowe. Owszem gdybym miala swój dom na wlsność to pewnie bym bardziej zainwestowala ale tak to napewno nie .

    #4738
    benqs
    Participant

    Myśmy doszli do tego samego wniosku i zakupiliśmy odkurzacz piorący .Jest to inwestycja , która się zwraca , a odkurzacz zostanie z nami na długo .


    [url=http://adresowo.pl/domy/fwn]Domy warmińsko-mazurskie[/url]

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.