Polska kaszanka 'Sokołów’ wycofana ze sklepów.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #3026
    Doncaster
    Keymaster

    Uwaga na polską kaszankę 'Sokołów’. Powinna już być wycofana ze sprzedaży ale być może ktoś jeszcze ma ją w domu.

    [url=http://www.doncaster4u.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=161:polska-kaszanka-wycofana-ze-sklepow&catid=49:donny-news&Itemid=400061]Więcej o wycofanej kaszance.[/url]

    Produkt sprowadzany był przez jednego z hurtowników z Doncaster, raczej nieświadomie. Nie zanotowano zatruć do tej pory.

    #3027
    Rafael
    Participant

    Dlaczego mnie to nie dziwi…
    Większość produktów z Tuskolandu to ostatnie dziadostwo: parówki zawierające ok. 10%mięsa (reszta to rozgotowane wymiona, żyły, oczy i inne rarytasy), wędliny (skład podobny, z tym iż ponad 50% składu stanowi skóra wieprzowa, mięsa ok. 20%).

    Ostatni raz polską kaszankę jadłem jakieś 6 lat temu. Świństwo jakich mało, i to niezależnie od producenta.
    Polecam prawdziwą, smaczną kaszankę (dla tych którzy nie wiedzą: nazwa tego przysmaku to black pudding)dostępnaw sieci sklepów Heron. Przy okazji: cena znacznie niższa niż wynalazków z Tuskolandu.
    Ogólnie to nie mogę wyjść z podziwu dla ludzi którzy mieszkając tu w Donny tyle lat kupują wyroby made in Pl w tzw. polskich sklepach, wydając przy tym fortunę na śmieciowe produkty. A najlepsi zawodnicy to nawet polskie mleko tu kupują….

    #3028
    Dariusz Szyszka
    Participant

    raczej nieswiadomie???!!!???? chyba cos Ci sie pomylilo!!!!!!!!!1
    a co ma hurtownik wspolnego z linia produkcjii?????????

    #3029
    Doncaster
    Keymaster

    [b]SYSZUNIAa napisane:[/b]
    [quote]raczej nieswiadomie???!!!???? chyba cos Ci sie pomylilo!!!!!!!!!1
    a co ma hurtownik wspolnego z linia produkcjii?????????[/quote]
    Przecież napisałem 'nieświadomie’. Może warto zacząć uczyć się języka polskiego?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.