Pokoje do wynajecia

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #5791
    dziabaduch
    Participant

    Hej 😉

    Mam pytanie do was, czy posiadacie moze zaufanych landlordow, do ktorych mozna sie zwrocic jezeli chodzi o wynajem pokoi?
    Jesli tak, fajnie by bylo podrzucac namiary na nich.., zbliazja sie wakacje, bedzie duzo osob przyjezdzac, mysle wiec, ze nie tylko mi by sie przydala taka pomoc 😉

    Ja osobiscie posiadam numer tylko do jednego bardzo w porzadku landlorda, wiec jesli bedzie zainteresowanie, to wstawie go tutaj 😉
    Pozdrawiam

    #5798
    Marcin Pawlik
    Participant

    Hej, ja właśnie za jakieś 3 tygodnie przyjeżdżam do Doncaster z dziewczyną i staramy się znaleźć jakiś pokój fajny niedaleko centrum, albo niedaleko zakładów pracy, więc fajnie by było jakbyście wrzucali to numery lub stronki zaufanych landlord’ów, nie tylko polskich, Na pewno się przydadzą 😉

    #5834
    dziabaduch
    Participant

    ja mam jak na razie numer do bardzo wporzadku landlorda jest nim ciapek, ale na prawde bardzo spoko 😉

    07949083769- Buz
    wiem, ze w zeszlym roku mial pokoje na dzielnicy Hexthorpe, niezbyt przyjemna dzielnica, ale na poczatek w sam raz bo jest bardzo blisko miasta, z jakies 10 minut pieszo 😉

    mam nadzieje, ze ktos jeszcze sie odezwie. 😉

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.