Pediatra

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #3777
    Monika
    Participant

    Witam,

    Pytanie do wszytskich rodzicow!! Szukam dobrego pediatry i dermatologa w Doncaster. Czy moze mi ktos kogos polecic?? Chcialabym zabrac mojego 7 miesiecznego synka ktory ma egzeme do jeszcze innego lekarza i zoabczyc co mi powie.Czy moze dostane jakies inne kremy niz sterydy!! Prosze o porade!
    pozdrawiam!

    #3880
    sweety8007
    Participant

    Czesc,

    Z mojego doswiadczenia takiego pediatry i dermatologa w Doncaster nie ma.Moj syn ma 5 lat i od urodzenia mial egzme o czym dowiedzialam sie dopiero w Polsce jak maly mial 3 miesiace, dodatkowo lekarz pediatra poinformowal mnie ze dziecku zerwali miesnie podczas porodu (przykre ale prawdziwe). Lekarz w Polsce kazal stosowac kosmetyki Emolium, dodtakowo na swedzenie dal kropelki Fenistil i masc na suche miejsca zwana Protopic. Po tej tygodniu bylo widac poprawe, syn nie drapal sie i skora powoli wracala do normalnosci. W wieku 3 lat zrobilam mu testy alergiczne i wyszlo ze ma uczulenie na plesn. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci. Ps. Jesli by Cie cos jeszcze nurtowalo to pisz

    #3882
    Urszula
    Participant

    A z mojego doswiadczenia powiem, ze tutaj trzeba lekarzy 'cisnac’ i upierac sie przy swoim zdaniu, domagac potrzebnych testow, bo inaczej, sami z siebie, niewiele pomoga.
    Jak by sie zaglebic w rozne stany chorobowe opisywane na stronie NHSu, mozna znalezc tez informacje, ze na takie, czy owakie badania sie nie wysyla, chyba ze zachodzi wyrazne podejrzenie danej choroby. Wszystko sie rozbija o kase. Niektore testy po prostu sporo kosztuja. Zatem trzeba sie upierac, wspomniec o tym, ze placie sie NIN i to nie male kwoty. Zatem pomoc lekarska nam sie nalezy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.