Od przyjemnosci, do obowiazkow ;)

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #2606
    Tomasz Chodnicki
    Participant

    Mysle, ze kazdego z nas spotkalo, lub spotka najwieksze szczescie,

    Tutaj mam na mysli narodziny dziecka:)

    Osobiscie, razem z moja narzeczona spodziewamy sie dziecka:)

    Moze na poczatek, zacznijmy od waszej reakcji na wiesc o ciazy waszej zony/dziewczyny 🙂

    Ja pamietam jak wczoraj, jak zobaczylem te dwa paski na tescie:) zaczelem tanczyc i spiewac:D moja kobieta plakala i smiala sie jednoczesnie:)

    Pozniej przejdziemy do bardziej waznych tematow, jak wychowanie dziecka, przekonania religijne itp itd:)

    #2653
    Monika
    Participant

    Gratulacje!!! Nie konczcie na jednym B)

    #2698

    hej jestem mama 5msc.szkraba chetnie pogadam z innymi mamami z Doncaster i okolic pozdrawiam wszystkie mamusie i kochane szkraby:kiss:

    #2701
    z doncaster
    Participant
    #2726
    Monika
    Participant

    hej:)
    mam paytanie czy znasz moze jakiegos dobrego ginekologa w doncaster? Czy twoja ciaze prowadzila polozna czy korzystals jeszcze z uslug prywatnych lekarzy?
    I drugie pytanie odnosnie sluzy zdrowia tzn jak wyglda porod w szpitalu czy polozne sa mile,czy pomagaja w czasie porodu? Czy bylas zadowolona z opieki? No i moze masz jakies wskazowki dla „przyszlych mam” :)) Z gory dziekuje!!

    #2727
    Artur Budnicki
    Participant

    Witam ja jestem mamusia prawie 2 letniego brząca, mieszkamy w Thorne koło Doncaster. Chętnie pogawedzimy 🙂

    #2728
    Marcela Grochala
    Participant

    Hej 🙂
    Ja tez jestem mama prawie 2 letniego maluszka.
    Cala ciaze przeszlam bez problemow i prowadzila mnie polozna, nie korzystalam z uslug zadnych prywatnych lekarzy, nie mialam takiej potrzeby. Co do porodu to tez mam dobre wspomnienia, polozne byly dla mnie bardzo mile i pomagaly przez caly czas, rodzilam prawie 24 godziny i skonczylo sie cesarka przy ktorej mogl byc moj maz. W szpitalu spedzilam kilka dni, nie moglam na poczatku normalnie sie poruszac ale polozne przychodzily i podawaly mi mojego bobasa kiedy tylko je o to poprosilam.
    Powodzenia i glowa do gory, nie ma sie czego bac. Pamietaj, ze kazdy porod jest inny, badz dobrej mysli a napewno milo bedziesz wspominac ten „codowny” okres 🙂
    Pozdrawiam.

    #2729
    Monika
    Participant

    Hej!
    Dziekuje za odpowiedzi! Dobrze czytać dobre wiadomości:) Mialam pewne obawy odnośnie prowadzenia ciazy ale chyba nie potrzebnie:) To bedzie moja pierwsza ciaza wiec jestem „zielona ” jezeli chodzi o ten temat stad moje zapytanie na forum:)
    Ciesze ze masz dobre wspomnienia z porodu bo oczywiscie to nawazniejsze. Rozumiem ze rodziłas w Doncaster?
    Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi!! Pozdrawiam serdecznie!

    #2730
    Marcela Grochala
    Participant

    Wiem jak to jest, tez bylam „zielona”…
    Rodzilam w Doncaster , bylam na spotkaniach (jedno z polska tlumaczka) dla przyszlych mam, organizowane byly w szpitalu w Doncaster, zapytaj swojej poloznej o takie spotkanie, warto isc nawet jesli sa tylko w jezyku angielskim, zobaczysz co i jak od srodka, m.in. pokoje w ktorych sie rodzi, metody znieczulenia itd

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.