Nie potrafię poderwać dziewczyny

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #8280
    pietras
    Participant

    Mimo kilku prób, po pewnym czasie zaczyna się sypać. Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy o co chodzi ;/ ??

    A może to kobiety mają zbyt duże oczekiwania względem mężczyzn?

    #8282
    calineczka
    Participant

    Wzruszyła mnie Twoja historia. Nie wiem czy z Toba jest coś nie tak czy o co chodzi, ale wiem jedno, na pewno nie ma co spoczywa na laurach – chyba nie chcesz zostać samotny na starość? No chyba, że chcesz??
    Jest przecież internet, daje on duże możliwości. Są różne portale na których można poznać kogoś ciekawego. Jest w końcu nasze forum które połączyło już nie jedną samotną duszę.
    Polecam zapoznać się z tym wpisem [url=http://uwodzenieuk.com/jak-poznac-fajna-dziewczyne-przez-internet/]LINK[/url] (jest ich więcej). No i działać, działać. W końcu się uda. Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi.

    #8293
    karolina2525
    Participant

    Pietras, musze Cie zmartwic, ale w obenych czasach dla wiekszosci tzw laseczek liczy sie fura ,skora i komora. Typowa Poleczka w Doncaster nawet na Ciebie nie spojrzy jesli nie wozisz sie czyms konkretnym – bynajmniej nie jest tu mowa o wrotkach. Jesli jestes normalnym facetem(, nie zachlewajacym mordy pod Wisla) na pewno znajdziesz normalna dziewczyna, ktorej iloraz inteligencji jest wyzszy niz u stonki, ktora posiada morale ( czynnik na wyginieciu) i ktora potrzebuje w zyciu czegos wiecej niz akryle, solarium i biale kozaczki. Ale spokojnie, to samo przyjdzie z czasem. Nie szukaj na sile bo napytasz sobie biedy. Trzymam kciuki i glowa do gory 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.