Mlode Mamuski z Doncaster

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #3835
    Marika
    Participant

    Witam wszystkie mamuski chcialam sie dowiedziec czy ktoras z Was chodzi ze swoimi pociechami do woman center??i czy slyszalyscie moze o masazu dla noworodka??Sama jestem mama 2miesiecznego chlopczyka i czasem mam ochote wyjsc z moja pociecha do ludzi pogadac troche zawsze to cos innego….Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi:)

    #3838
    Justyna Bułkowska
    Participant

    Witaj jeśli chodzi o women center to słyszałam o nich ale nie miałam okazji być, ale podobno są spotkania dla mam z dziećmi, dzieci mogą się pobawić itp.tylko chyba tam już bardziej takie siedzące dzieci są, które same się troszkę potrafią bawić. A jeśli chodzi o masaż, ja mojego synka po każdej kąpieli masuje oliwką, on bardzo to lubi i wydaje mi się że spokojniej wtedy śpi.I myślę że nie trzeba zadnej specjalistycznej wiedzy, żeby wykonac taki masaż:) Ale jeśli chcesz są też specjalne spotkania temu poświęcone w centrach dla mam. A swoję drogą ja ju od 9miesięcy siedzę z moim synkiem w domu i doskonale Cię rozumiem że chcesz czasem gdzieś wyjść. Możemy kiedyś się spotkać z maluszkami na jakiś spacer lub kawkę jakbyś miała chęć odezwij się(gg1684489). Pozdrawiam Justyna

    #3840
    Monika Adamska
    Participant

    Witam. Ja chodzilam do Women Center na angielski i w tym czasie dziecko mialo zapewniona opieke.Ale Twoj maluszek jest jeszcze za malutki aby mogl tam zostac. Co do masazu ja chodzilam z moja corka do centrum na balby o to stronka tego centrum http://www.doncasterchildrenandfamilies.info/balby.htm , ale wydaje mi sie ze takie centra dla dzieci sa w kazdej dzielnicy. Pozdrawiam.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.