MAMUSIE JAKIE SPACEROWKI POLECACIE?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #7122
    nicole2013
    Participant

    Witam wszystkie mamy 🙂 Poszukuje jakies fajnej spacerowki od dawna,ale tak naprawde nie wiem ktore sa dobre,nie rozleca sie po miesiacu. Strasznie nie lubie tych malych na cztrech podwojnych kolkach,typu parasolka,jak dla mnie wygladaja jakby sie mialy zaraz rozleciec. Do tej pory uzywalam dla coreczki wozka OYSTER,ale mala skonczyla juz roczek i ten wozek staje sie za maly. Zalezy mi na tym,zeby mozna bylo obnizac do pozycji do spania,zeby bylo duzo miejsca i zeby byla solidna,bo niedlugo powiekszy mi sie rodzinka i chce miec na potem dla synka. Czytalam opinie to podobno Mamas&Papas Luna jest ok,ale wywrotna.Nie mialam na 3 kolach wiec nie wiem czy to prawda. Wiem,ze ciezko znalezc idealna,ale moze macie jakies sprawdzone,wygodne,lekkie i zarazem solidne,ktore dobrze sie prowadza i nie gabaryny co ledwo mozna do auta wcisnac :/ Pozdrawiam wszystkie mamy i dziekuje za ewentualne info 🙂

    #7124
    Kicia
    Participant

    Ja od urodzenia córeczki mialam wozek z PL tzn kupilam na necie i przyslali 3w 1 lecz moja córcia urodzila sie duza i teraz jak ma 6m spacerówka nie zdala egzaminu za malo miejsca ,, kupialm na boxing day wozek z Mothercare za 119f jestem jak narazie bardzo zadowolona z gondoli robi sie wózek spacerowy jest spiworek na zime , folia no wszystko kolka tylnie pompowane raczka wysuwana cena naprawde rozsadna ale chyab juz nie ma tego modelu bo wtedy byly 4 ale mozesz popatrec btw ten sam wozek w kiddcare kosztuje 199 f modele czerwony niebieski i czarny

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.