instruktor jazdy

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #5416
    alibaba
    Participant

    witam. czy mógłby mi ktoś polecic dobrego polskiego instruktora nauki jazdy kategori B w doncaster. Dziękuje, pozdrawiam

    #5417
    aga
    Participant

    Witam. Ja polecam Bogdana. Widzialam ze oglasza sie na tym portalu. Moim zdaniem jest najlepszy 🙂

    #5427
    z doncaster
    Participant

    zdecydowanie Mariusz Zbieć. Doswiadczenie i prosfesjonalizm w połączeniu z cierpliwoscią dają doskonałe efekty o czym powie nie jedna osoba w doncaster

    #5428
    ola_
    Participant

    Zgadzam sie z powyzszym komentarzem.Polecam Mariusza Zbiec. Moj chlopak byl bardzo zadowolny i zdal za pierwszym razem B)

    #6549
    Dupa zimna
    Participant

    Oczywiscie wszystko zalezy od ucznia egzaminatora i szczescia . Ale stanowczo nie polecam Bogdana Bednarczyka , chyba ze lubicie placic komus 22 £ na godz za nic .brak podejscia ,podczas jazdy gra w diamenty , klamie na stronie ze nie pobiera oplaty za wynajem auta na egzamin ,przychodzi co do czego reke wyciaga , stanowczo polecam szkole ARKSEY !!!!! To opinia wielu ludzi ktorzy zdali z nimi ,nie tylko moja , w godzine sa w stanie wytlumaczyc tyle co pan Bogdan w 5 nie jest w stanie. ARKSEY -Podejscie profesjonalne ,dyspozycyjnosc paleta wielu aut od koloru do wyboru i przedewszystkim znajomosc zasad ruchu angielskiego drogowego. Nie oklamujcie sie zdajecie w anglii a nie w polsce nie pytajcie sie polaka ktory nauczyl sie w polsce a tutaj wykul tylko egzamin ,zdal i dalej robi swoje . Moja zasada jezeli polak jeszcze ci nie pomogl to znaczy ze juz ci zaszkodzil

    #6557
    oni2002
    Participant

    Mariusz Zbieć-POLECAM

    #6560
    magda
    Participant

    Ja rowniez uważam, ze Pan Mariusz jest bardzo dobrym instruktorem. Wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwy 🙂
    Z kolei Henryk Pietrzyk to naciagacz i nie tłumaczy dobrze. Potrafi nawet krzyczeć na kursanta w trakcie jazdy jak ten popełni błąd.

    #7062

    witam,nie chce zakładac nowego topicu ,więc pytam narazie tutaj. czy zna ktos,ma namiary na angielskiego instruktora jazdy ,ktory zna w części polski?tak,żeby wytłumaczyc podstawy i manewry?

    #8148
    magda
    Participant

    Mariusz Zbiec – polecam w 100%, wczoraj zdałam prawo jazdy za pierwszym razem z 3 drobnymi błędami, bardzo dobrze zostałam przygotowana do egzaminu :). Magda M

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.