Hall Cross school

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #3603
    bebol
    Participant

    Witam wszystkich mam takie jedno pytanie czy któreś z waszych dzieci drozy forumowicze chodzi do hall cross school . Bo mój syn ma zacząć tam szkołę od 5 września aj nie wiem jakie tam jeżdżą autobusy czy jest ktoś wstanie wytłumaczyć jak on ma tam dojeżdżać i wracać. Góry dziękuje za odpowiedzi.

    #3604
    ?
    Participant

    Zalezy skad dojezdzac? I czy twoj syn idzie do Lower school czy do Upper. Bo sa rozmieszczone w innych miejscach.

    #3605
    Kuba
    Participant

    Jeżeli będzie chodził do Hall Cross Lower School, (musisz się upewnić w Travel South Yorkshire Information Centre, ale) dojedzie tam autobusami: 55, 55B, 25 (kierunek – Worksop), 91, 391, 57, 59, X19.
    Jeżeli będzie chodził do Hall Cross Upper School – od centrum można dojść na piechotę (około 15 minut spacerem) lub podjechać autobusem: 81, 82, 84, 87, 66.

    #3607
    BOOKARNIA
    Participant

    mam pytanko czy ty sam wybrałeś tą szkołę czy została nażucona przez Council ,bo jeśli masz problem z dojazdem do tej szkoły to może lepiej ją zmienić na blizej położoną twego miejsca zamieszkania,nie masz obowiązku przyjąć szkoły nażuconej ci z góry możesz sam otym decydować

    #3608
    bebol
    Participant

    Witaj no wiesz to było tak że chcieliśmy z żoną żeby chodził do katolickiej szkoły McAuley Catholic High School ale nam odmówili zasłaniając się ty że już nie ma miejsc, i przydzielili go do hall cross

    #3609
    Kuba
    Participant

    To w takim razie – masz powód do dumy.
    W McAuley jest zbyt dużo Polaków, aby Twój syn uczył się języka, a chyba między innymi o naukę języka w szkole tutaj chodzi. W McAuley faktycznie nie mieli już miejsc i przydzielali do Hall Cross Lower School, co można nazwać zaszczytem 🙂
    A przy okazji, aby dojechać do McAuley wydaje mi się, że trzeba przejechać obok Hall Cross 🙂

    #3611
    Doncaster
    Keymaster

    [b]Kuba_ napisane:[/b]
    [quote]To w takim razie – masz powód do dumy. W McAuley jest zbyt dużo Polaków[/quote]
    Nie rozumiem. Co robisz na tym forum skoro masz takie uprzedzenia do Polakow. McAuley co roku jest przedmiotem duzego zainteresowania ze strony kandydatow. To dobra szkola i mysle, ze to kto do niej chodzi nie powinno przeslaniac rodzicom tego co tam oferuja.

    Wracjac do tematu to do Hall Cross mozna spokojnie dojsc na pieszo z Balby, Hexthorpe, Hyde Park, Wheatley, Intake, czy Benetthorpe

    #3612
    Kuba
    Participant

    Ależ Michale, nie mam żadnych uprzedzeń do Polaków. W jednej jak i drugiej szkole jest wysoki poziom, a jeżeli dziecko ma możliwość pójść do szkoły gdzie jest mniej Polaków – ma większe szanse na szybszą naukę języka, pisałem to w takim kontekście. Nie uważam, żeby bycie w jednej szkole z Polakami było przeszkodą, lecz jeżeli dziecko jest przyjęte do szkoły gdzie liczba rodaków jest dużo mniejsza – uważam, że lepiej dla dziecka i również przeszkodą to nie jest.
    Ja w poprzednim poście po prostu wyraziłem swoje zdanie, które niekoniecznie musi pokrywać się ze zdaniem innych użytkowników forum, lecz będę się starał szanować i nie negować zdania innych.
    Pozdrawiam.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.