domowy alarm przeciwpożarowy

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #5304
    Kicia
    Participant

    hejka

    Mam pytanko czy ktoś posiada w domu alarm przeciwpożarowy taki zwykły zamontowany na suficie , przeprowadziliśmy do mieszkania z Agencji i tutaj jest założony ale nie w tym problem praktycznie co rano cos zaczyna w nim pikać dosyc głośno ale z przerwami wyczytałam że to słaba bateria i trzeba wymienić ale czemu pika tylko rano przez temperature czy coś wyczuwa juz sama nie wiem dodam że w domu mamy zamontowane grzejniki akumulacyjne ktore grzeją mi 7 h w nocy na i jest dosyć gorąco w domu ale przecież nie czuć zadnego dymu :/ :huh: 😉

    #5305
    Zdzislaw
    Participant

    Wymien baterie , jeśli dalej cos nie gra wezwij straż pożarna sprawdza , wymienia na nowy jeśli jest wadliwy za darmo

    #5308
    Kicia
    Participant

    No jutro wymienie ale jeśli to nic nie da to chyba musimy najpierw zgłosić to do Agencji

    #5334
    Doncaster
    Keymaster

    To raczej bateria. W większości modeli można wymienić ale niektóre są jednorazowe i na nich jest napisane żeby nie wymieniać.

    Straż pożarna wymieni Wam za darmo.

    Montowanie alarmów w wynajmowanych domach nie jest obowiązkowe ale coraz więcej landlordow (często za namową agencji) montuje takie. Przedmioty takie jak żarówki i baterie leżą w obowiązku lokatora jeśli chodzi o wymianę.

    Trochę późno ale mam nadzieję, że pomoże 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.