Dentysta a emergency

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #5609
    Kicia
    Participant

    Witam
    Poszukuję dobrego dentysty słyszałam ze w Sheffield jest bardzo dobry Polak denstysta po 30 lub 40stce jeśli ktoś by miał namiary chętnie przyjmę , lub jakiś inny dentysta ja jestem z Rotherham a i pytanko jak to się ma do Emergency męża strasznie boli ząb od 2 dni czy jak zadzwoni do emergency przyjmą go w tym samym dniu ?

    • This topic was modified 3 years, 3 months ago by Doncaster.
    • This topic was modified 3 years, 3 months ago by Doncaster.
    #5611
    Kuba
    Participant

    osobiscie jestem zadowolony z uslug Pani Agnieszki http://www.nhs.uk/Services/dentists/Overview/DefaultView.aspx?id=23411 (rejestracja w jezyku angielskim)
    jak zadzwonisz na emergency, raczej przyjma w ten sam dzien, a jezeli nie ma wolnych miejsc to najpozniej na dzien nastepny 😉

    #5613
    Kicia
    Participant

    Boże kochany pojechalismy do doncaster na emergency rozborowal mu ……. dal mu cos i kazal do zwyklego dentysty…… a moj maz zdycha doslownie z bolu ja nie wiem gdzie mam juz szukac dentysty jak wszedzie nas odsylaja zeby za 2 tyg termin , prosze jesli ktos ma jakis namiar na polke , polaka , angola nie istotne maz zna angielski ale zeby go przyjechala w tym samym dniu z bolem prosze o info plisss, już mu dalam ketonal 150mg i nic :(((

    #5614
    agusiapati1
    Participant

    witam 😉 ja np jezdze do Conisbrough to niedaleko Doncaster.. Umowilam sie do Anglika bo wtedy Polka nie miala czasu i baaaardzo mi pomogl. Tam trzeba zadzwonic najlpierw sie zarejestrowac i moze cie jutro juz by przyjeli. Jest tam Polka (…). Tu masz numer 01709 862148 i adres:Genix Healthcare Dental Clinic 4 Station Road Conisbrough DN12 3DB

    #5708
    Katarzyna
    Participant

    polecam klinike w Hull
    rejestracja po polsku, polscy dentysci

    wizyty dostosowane do pacjentow!!!

    oldcontinent.co.uk
    079 310 00149

    #5722
    Kicia
    Participant

    Już dziękuje myśle ze narazie zostaniemy przy tym polaku myśle że 50f za zrobienie 4 zebow to jest bardzo dobra cena nie wiem jak bedzie leczyc ale zobaczymy , na Hull raczej nie było by nas stać na dojazd i samo leczenie, Zauwazylam ze polskie klinici maja ceny z kosmosu naprawde ta zielona w manchesterze i jescze w Doncaster sama konsultacja 50 f biora takze ceny nie na nasz kieszeń niestety:/ Ale dziękuje za dodane posty

    #5730
    she87
    Participant

    Kicia2727-prosze podaj jakies namiary do tego dentysty w rotherham , ostatnio umieralam z bólu przez zęba i musze jak najszybciej sie wybrac a nie stac mnie jak narazie na drogiego dentyste

    #5732
    Kicia
    Participant

    sorki zapomniałam z tego wszystkiego juz podaje

    017 09 83 03 73

    S60 5BS Brinsworth Lane Dental Care Rotherham

    #5734
    she87
    Participant

    dzieki

    #10098
    sebastian checinski
    Participant

    CTAZY TO JEST POLAK TEN DENTYS

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.