Co robić?

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #10586
    dziuska014
    Participant

    Witam, mam problem, jestem już w totalnej rozsypce. Z niedzieli na poniedziałek pojechałam na emergency, z objawami: dreszcze, gorączka 39.6 stopni , zatkany nos, przez który nie chciało przejść żadne powietrze . Pani w recepcji mi powiedziała żebym udała się do gp , więc i tak zrobiłam. Te objawy towarzyszyly mi od piątku 15/04 i najgorsze jest to że trwają do dzisiaj – 6 dzień. Lekarz stwierdził mi ostra infekcje zatok. Pierwszy raz mam problem z zatokami. Dostałam antybiotyk : Amoxicillin. Nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem już wykończona ta gorączka . Ciągle waha się od 37.6-39.8 stopni. Nie wiem co mam zrobić, martwię się ze długo czasu mam tą gorączkę.. czy to normalne? Nie ufam tutejszym lekarzom, ponieważ kiedy po wypadku zabrala mnie karetka oni puścili mnie do domu, gdzie nie mogłam nawet usiąść z bólów pleców i chodzić też nie – zamiast zrobić cokolwiek, np. Przeswietlenie. Oczywiście leki dostałam 5x paracetamol w płynie. Proszę doradzcie mi ile to będzie trwało? Ta gorączka i wgl? DIEKUJE !

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.