chrzest w angielskim kosciele

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #7234
    marlena
    Participant

    witam. Chcielibysmy ochrzcic nasza corke w angielskim kosciele. czy ktos z was, chrzcil swoje dziecko w takim kosciele? Chcialam zapytac, do ktorego kosciola udac sie najlepiej, jakie dokumenty trzeba dostarczyc, ilu trzeba miec chrzesnych? Z gory dziekuje za odpowiedz.

    #7236
    Artur
    Participant

    A wiec my chrzciliśmy w takim angielskim kosciele i powiem szczerze ze niczym sie nie rozni jak w polsce tylko ze po angielsku, W naszy m przypadku był to tylko sam chrzest bez mszy max 15 min. papierów w sumie zadnych, trzeba podac imie i nazwisko to samo z chrzestnymi i tak jak w polsce jest ich dwoje. My chrzcilismy w Mexborough super ojciec jest tutaj (do tańca i różańca ) wczesniej trzeba zabukowac kiedy i taka kobieta odwiedzi i opowie ci i jak

    #7240
    marlena
    Participant

    dzieki za odpowiedz 🙂 A wiec jednak musi byc dwoch chrzesnych? bo ja slyszalam ze wystarczy jeden.

    #7241
    Sabina
    Participant

    Ja nie chrzciłam dzieci w angielski kościele, ale mój mąż był chrzestnym w angielskim kościele katolickim. Sama ceremonia chrztu wygląda troche inaczej (nie chodzi mi o sam moment polewania głowy wodą święconą), ale dwoje chrzestnych musi być.
    A dlaczego chcesz chrzcić w angielskim a nie polskim kościele? Jak różnica?

    Pozdrawiam

    #7243
    marlena
    Participant

    chcemy mala ochrzcic w angielskim, poniewaz nie przepadam za ksiedzem Polakiem,ktory tutaj urzeduje I dlatego ze mam tutaj tylko siostre, ktora moglaby zostac chrzesna, niestety mamy problem z drugim chrzesnym,a slyszalam ze w angielskim kosciele wystarcz tylko jeden.(ale z tego co slysze to chyba jednak nie 🙁 )

    #7244
    Gizmo
    Participant

    http://www.olmc.org.uk/ ja polecam ten kosciol 🙂 przesympatyczni ksieza 🙂 nie to co ten „idiota” nie wiem jak to wyglada ze chrztem :/ ale ja mialem kremacje z tamtym proboszczem bo z tym kretynem z hyde parku nie dalo sie rozmawiac na takie tematy :-/ pierwszym jego pytaniem bylo ile na tym zarobi 😀 🙂 pozdrawiam

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.