Bezpłatne lekcje angielskiego w Doncaster.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #7000
    saymon
    Participant

    Witam wszystkich w swoim pierwszym poście na forum. 🙂

    Przez jakieś czas na stronie głównej było info o takowych lekcjach. Ale jakoś szybko zniknęło . Czy może ktoś wkleić informacje o tym ?
    Niestety nie zapisałem sobie gdzie miały się odbywać. A może jest gdzieś jeszcze na forum ta informacja tylko ja nie widzę . :dry:

    pozdrawiam
    Robert

    #7001
    Doncaster
    Keymaster

    Jest tutaj: [url=https://www.doncaster.pl/artykuly/wielka-brytania/south-yorkshire/doncaster/845-darmowe-lekcje-jezyka-angielskiego-w-doncaster.html]https://www.doncaster.pl/artykuly/wielka-brytania/south-yorkshire/doncaster/845-darmowe-lekcje-jezyka-angielskiego-w-doncaster.html[/url]
    Z tego co wiem to już nie ma miejsc 🙁

    #7002
    saymon
    Participant

    No to kicha . 🙁

    #7005
    mikolaj nikolas
    Participant

    witaj robercie jesli jesteś za intersowany językiem angieskim tak samo we wtorki bo ludzie sie wykruszaja podejdz zawsze o godzinie 17.00 do 20.00 mind doncaster prowadzi paweł podłoga zaraz przy Toli polskiej kuchni zaraz obok jest robson estates property i zapukaj lub zadzwon dzwonkiem proś pawła podłogę on zapisze w razie jaktoś nie przyjdzie to zadzwoni a ludzie mało co chodzą sam chodziłem tam prowadzi po polsku i chwale te zajęcia ale do mnie ani razu nie zadzwonił ze zajęc nie ma a przeważnie klame pocałowałem i narazie odszedłem bo bilet kostuje z intejku 2,20 lub na nogach przejśc szkoda nóg i nie chodze bo czasem są obekcje ze bedą lub nie.
    POLECAM TEŻ PRYWATNE ZAJĘCIA W SYLABUSIE BO NIE WYSTAWIAJĄ DO WIATRU ALE UCZĄ METODĄ WŁASNĄ .Są oni tu i ogłaszają sie szkoła sylabus od pazdzierniaka wiem ze staruje co roku a tu od wrzesnie w mind doncaster dzieli sie dla osób ci rozumią angielski i ci znie znają angielskiego prowadzi angielka zaawansowaną a ta druga średnio słabym angielskim płacisz tylko jeden funt na ksero kawe i na egzaminy tam są wolontariusze sami.Kicha nie jest ale dobrze prowadzą i lepiej też we wtorki tylko w mind doncaster

    #7007
    Magda
    Participant
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.