Antykoncepcja

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #8587
    Paulina
    Participant

    Witam. Potrzebuje plastrow evra. Bylam w tej sprawie w klinice planowania rodziny obok icelandu. Jednak Pani tam przyjmujaca , powiedziala mi , ze najpierw musze udac sie do lekarza po skierowanie /zaswiadczenie i z tym skierowaniem tam wrocic.
    Powiedziala , ze lekarz przyjmuje kolo stacji kolejowej i bez problemu tam trafie , jednak jak sie domyslacie nie trafilam 😉
    Dziewczyny pisaly , ze wystarczy udac sie do kliniki od reki daja zapas , ale moze cos sie pozmienialo i stad moje pytanie.
    Gdzie dokladnie przyjmuje owy lekarz ? Jak ktos zna adres prosze napisac. Jestem troche skolowana bo wlasciwie nie wiem jak taka wizyta wyglada ( jestem w doncaster dopiero 4 mies.) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

    #8598
    agnessa
    Participant

    To dziwnie bo ja po tabletki chodze i dostaje od reki. Nawet dzis dostalam na caly rok w zapasie. A jesli chodzi o lekrza chodzilo pewnie o przychodnie 8 to 8. To taki duzy niebieski budynek niedaleko stacji kolejowej

    #8604
    Paulina
    Participant

    Ok zdobyłam je 🙂 jak by ktoś potrzebował info ; najpierw byłam w poradni za icelandem następnie w niebieskim budynku obok stacji żeby umówić się na wizytę u pielegniarki. Po wizycie dostałam od pielęgniarki receptę, która za darmo zrealizowała w aptece. Dzięki za odpowiedź.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.