Agencja mieszkaniowa YAB Rotherham

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #5203
    Kicia
    Participant

    Jest tu ktoś z Rotherham który wynajmuje flata od tej Agencji lub wynajmował ????Jutro tam się wybieramy i chciałam wcześniej poznać opinie jeżeli ktoś się znajdzie;/

    #5204
    bigos
    Participant

    Witam.
    Ja kiedys od nich wynajmowałem dom. jak zgłaszasz jakąś usterke to troche to trwa ok 1-2 tygodnie ale powiem Ci że i tak to którko w porównaniu do tego co mam teraz. ogólnie agencja spoko… jak minął mi czas na wyprowadzenie a nie miałem jeszcze gotowej nowej chaty to i tak mi pozwolili kilka dni zostać.
    Bonda oddali bezproblemowo.
    Ogólnie odemnie mają plusa.

    #5210
    Kicia
    Participant

    A długo czekałes bo my dzisiaj ogladalismy juz flata i wogole papiery wzieli zaaltwialismy z jakims menadzerem czy kims nie wiem ale sprawzaja teraz mojego meza … i wlasnie nie wiem jutro ma byc decyzja troche sie martwie niby ta babka z agecji powiedziala ze sprawdzaja tylko cuncil czy ni jest zadluzony a zdolnoscie kredytowej nie to jzu nie wiem sama

    #5212
    bigos
    Participant

    jaka zdolnosć kretytowa? do wynajecia flata???
    agencja sprawdza czy macie stale dochody, czyli dzwonią do twojego pracodawcy, referencje z poprzedniej agencji i chyba to by było na tyle. a u mnie trwało to ok tygodnia.

    #5213
    Kicia
    Participant

    A to mnie pocieszyłeś 🙂 czekam od wczoraj bardzo byśmy chcieli to mieszkanie , maż pracuje w Tesco na full time od kilku lat mam nadzieje ze dzisiaj zadzwonią z dobrymi wiadomosciami na stronce ukazalo się narazie LET to agreed i wpłacilismy 50 f tej opłaty referencji z poprzedniej nie mamy bo mamy lanlorda prywatnego ale okazalo sie ze nie musimy dostarczac

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.