(***)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #5114
    darek
    Participant

    Witam wszystkich przestrzegam przed wynajmowaniem domu od tej agencji , niczego nie mozna sie od nich doprosic nie usuwaja zadnych usterek , kompletnie nic ich nie interesuje . Sami nic nie robia a jak przychodza na kontrole wytykaja niedociagniecia , po wyprowadzce nie chca oddac bonda , tlumaczac sie glupimi i dziecinnymi wykretami , a to ze zle nazwisko spisali choc przez caly okres wynajmu nie mieli z tym problemu , najdziwniejszy wykret to ze jest okres swiateczny i wszystko trwa …. przeciagaja ile sie da
    W kazdym razie zanim cos od nich wynajmiecie zastanowcie sie …lipa jak nic tylko kasa ich interesuje jak cos chcesz od nich stajesz sie wrogiem …..

    #5115
    darek
    Participant

    widze nazwa agencji wykasowana moderator dziala , ale wydaje mi sie ze wlasnie powinno to tak dzialac , mnie nikt nie przestrzegl przed ta agencja jak nie nazwa to tu jest adres R.H 60 Hall Gate
    Doncaster
    DN1 3PB

    #5117
    naomi25
    Participant

    No faktycznie, a szkoda bo mogloby to przestrzec innych ktorzy beda szukali mieszkania 🙂

    #5123
    Doncaster
    Keymaster

    Staramy się 🙂 W Miarę możliwości prosimy nie podawać nazwisk i nazw firm.

    #5132
    kaaziu1
    Participant

    powiem Wam, ze takze slyszalam same zle opinie o tej agencji. sama nie korzystalam i raczej nie mam zamiaru.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.