DonGuralesko zagra w Leeds!

Już niebawem fani polskiego hip-hopu z Leeds i nie tylko będą mieli okazję wybrać się na koncert jednego z najpopularniejszych polskich artystów tego gatunku DonGuralesko.

DonGuralesko to z pewnością jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci na polskiej scenie hip-hopowej. Obecny jest na niej od lat, niezmiennie pozostaje w czołówce raperów i producentów muzycznych. W 2011 roku prestiżowy magazyn muzyczny Machina uplasował go na siódmym miejscu wśród 30 najlepszych polskich raperów.

DonGuralesko występuje w następujących składach: Killaz Group, Super Grupa, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW. W jego utworach pobrzmiewają echa Bliskiego Wschodu. Ponadto raper akcentuje przywiązanie do lokalnego patriotyzmu i rodzinnego Poznania. W pamięci fanów hip-hop i nie tylko, zapisze się sukces jego albumu: Projekt: Jeden z Życia Moment. Na płycie słychać dojrzałego lirycznie i muzycznie artystę. Album święci triumfy, a koncerty w Polsce, jak zwykle żywiołowe, wypełniają kluby większości miast. 

{youtube}CutBb7co_0w{/youtube}

Jednocześnie nie maleje zaangażowanie Gurala w inne projekty. Oprócz swojej solówki, nagrał niedawno mixtape z DJ Tuniziano, współprodukuje także kultowy już program internetowy Follow The Rabbit i prężnie rozwija swój projekt El Polako. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że jego muzyka znakomicie się przy tym broni.

Gurala podczas koncertu wspierał będzie jak zwykle DJ Kostek.

Sobota 16 listopada – start: 19.30

LEEDS @ Beat Bar

Support: Maestro; Emen/Szefu, Wasiak/Gonzo 

Bilety do nabycia: 15f w przedsprzedaży / 20f w dniu koncertu

Online: www.ticketweb.co.uk

oraz

  • Armley Food Centre Polskie Centrum Żywności – 30 Town Street, Leeds LS12 3AB
  • Magdalenka – Polish Mini Market – Leeds City Market, 32 George Street, Leeds LS2 7HY
  • KASA – 340 Dewsbury Rd, Leeds LS11 7DJ
  • European Store – Armley, 38 Town Street, ls12 3ab Leeds

Wstęp +18

Info: daniel.xsidemusic@gmail.com