Depeche Mode Party

9 lutego 2008 roku, w klubie Leopard w Doncaster, odbędzie się Second Depeche Mode Party, czyli II Emigracyjny Zlot Fanów DM. Wydarzenie to stanowi okazję dla miłośników zespołu Depeche Mode, aby spotkać się i świętować wspólnie ich twórczość.

Podczas tego wyjątkowego spotkania fani będą mieli okazję podzielić się swoimi ulubionymi utworami, wspomnieniami z koncertów oraz dyskutować na temat najnowszych doniesień ze świata Depeche Mode. Będzie to również doskonała okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach muzycznych.

Pierwszy Depeche Mode Party odbył się z ogromnym entuzjazmem wśród fanów zespołu, dlatego druga edycja zapowiada się równie emocjonująco. Klub Leopard w Doncaster jest idealnym miejscem do organizacji tego typu wydarzenia, oferującym odpowiednią atmosferę i przestrzeń do swobodnych spotkań i tańców.

Wszyscy sympatycy Depeche Mode, zarówno ci z Doncaster, jak i ci z okolicznych miast, są serdecznie zaproszeni na Second Depeche Mode Party. Będzie to niezapomniana noc pełna muzyki, radości i wspólnych przeżyć dla wszystkich fanów tego legendarnego zespołu.

Miejsce:

Klub Leopard

2 West Street

Doncaster

DN1 3AA

Data:  

09.02.2008 godz. 19.00