BRYTYJSKA TRASA PREMIEROWEGO PROGRAMU KABARETU ANI MRU MRU

W październiku mieszkańcy największych miast Anglii i Walii będą mieli możliwość obejrzenia najnowszego programu Kabaretu Ani Mru Mru.

 

 

 

 

Pod tajemniczą nazwą “CZERŃ czy BIEL” kryje się eksplozja niebanalnego humoru w kapitalnych aranżacjach. Na występy trójki z Lublina zaprasza portal internetowy www.leeds-manchester.pl

 

Kabaretu Ani Mru Mru nie trzeba nikomu przedstawiać. To bijące rekordy popularności trio juz od ponad 10-siecu lat dostarcza nas mnóstwa humoru, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń, a każdy ich skecz bawi do łez. Kawałki takie jak: Chińska restauracja, Małysz czy W supermarkecie to klasyki gatunku, które zna każdy, od lat pięciu do dziewięćdziesięciu.

 

We wtorkowy wieczór, 19 października, Michał (ten chudy), Marcin (blondas) oraz Waldek (ten przystojny) wystąpią w Cardiff. Następnie chłopaki zagrają w Nottingham (20.10), Manchester (22.10), Sheffield (23.10) oraz Birmingham (24.10).

 

Marcin Kwiatkowski z portalu Leeds-Manchester.pl miał juz możliwość zobaczenia nowego programu i zapewnia, ze “Czerń czy biel” kryje perełki na miarę wampirka o słodkim imieniu “Tofik”. Chłopaki z Ani Mru Mru jak zawsze prezentują najwyższą formę. Mają swój własny, niepowtarzalny styl, który “wymiata jak mało który kabaret”.

 

Bilety na występy Ani Mru Mru można zakupić na stronie internetowej www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują się na stronie www.leeds-manchester.pl/animrumru. Koszt biletu to 18 funtów w przedsprzedaży oraz 20 funtów w dniu występu..

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Więcej informacji na temat występów kabaretu znajduje się na stronie na www.Leeds-Manchester.pl.

 

{youtube}jI2ZHKdJxTM{/youtube}