Ani Mru-Mru wraca do Anglii!

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru, powracają do Anglii z nowym programem.

Program nosi tytuł „Nuda, rutyna i odcinanie kuponów”. W dniach 2-4 listopada zapraszamy na występy do Peterborough, Manchester i Birmingham. Organizatorem trasy jest Leeds-Manchester.pl.

Kabaret Ani Mru-Mru jest regularnym i bardzo chętnie przyjmowanym gościem Polonii na Wyspach. W nowym programie kabaretu panowie Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek udowadniają, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdkami, a rewelacyjnymi mistrzami rozbawiania w najlepszej formie. Zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

Fantastyczna trójka z Lublina, działająca nieprzerwalnie od 1999r, to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a ich skecze, takie jak: „Tofik”, „Chińska Restauracja” czy „Otwarcie Supermarketu” można uznać za kultowe.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Ani Mru-Mru na pięć występów. Bilety w cenie 18 funtów można zakupić on-line na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują sie na stronie: www.leeds-manchester.pl/animrumru.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Usciak tel. 07531 773 778, email agnes@leeds-manchester.pl.
Harmonogram występów:
02.11.2011     piątek     Peterborough       The Cresset Theatre, Rightwell, Bretton, Peterborough, PE3 8DX     8.00pm
03.11.2011     sobota     Manchester     Dancehouse Theatre, 10 Oxford Road, Manchester, M1 5QA     4.30pm oraz 8.00pm
04.11.2011     niedziela        Birmingham     The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU         4.30pm oraz 8.00pm