Ani Mru-Mru wraca do Anglii!

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru, powracają do Anglii z nowym programem.

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru, powracają do Anglii z nowym programem, pt. „Nuda, rutyna i odcinanie kuponów”. W dniach 1-3 lutego 2013 zapraszamy na występy do Southampton, Liverpool i Leeds. Organizatorem trasy jest Leeds-Manchester.pl.

Kabaret Ani Mru-Mru jest regularnym i bardzo chętnie przyjmowanym gościem Polonii na Wyspach. W nowym programie kabaretu panowie Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek udowadniają, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdkami, a rewelacyjnymi mistrzami rozbawiania w najlepszej formie. Zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

Fantastyczna trójka z Lublina, działająca nieprzerwalnie od 1999r, to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a ich skecze, takie jak: „Tofik”, „Chińska Restauracja” czy „Otwarcie Supermarketu” można uznać za kultowe.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Ani Mru-Mru na pięć występów. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić on-line na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują sie na stronie: www.leeds-manchester.pl/animrumru Dodatkowych informacji udziela Marcin tel. 07540 222-487.

Harmonogram występów:

  • 01/02/2013, piątek, Southampton, The Berry Theatre, Wildern Lane, Hedge End, SO30 4EJ 6.00pm & 8.45pm
  • 02/02/2013, sobota, Liverpool, Liverpool Lighthouse, Oakfield Road, Liverpool, L4 0UF 8.00pm
  • 03/02/2013 niedziela, Leeds City Varieties Music Hall, Swan Street, Leeds, LS1 6LW 4.30pm oraz 8.00pm