5000 funtów za informację, która doprowadzi do odnalezienia ciała Polaka z Nottingham.

Nagroda za informacje na temat zaginionego Polaka z NottinghamWyznaczono nagrodę za pomoc w znalezieniu ciała zaginionego mężczyzny z Polski. Policja oferuje 5000 funtów za informację, która doprowadzi do odnalezienia ciała Bogdana Nawrockiego.

 

22- latka ostatni raz widziano w styczniu 2014 niedaleko jego domu na Radford. Od tego czasu nikt go nie widział, a na podstawie analizy kryminalistycznej materiałów dowodowych wszczęto śledztwo o morderstwo. W kwietniu 2014 27-letni Robert Marcinkiewicz-Szukowski z Rossington Road, Sneinton, został skazany za morderstwo. Czterech innych mężczyzn aresztowanych w związku z morderstwem zostało zwolnionych za kaucją.

Detektyw Nadinspektor Tony Heydon, prowadzący śledztwo, powiedział: „Przez ostatnie miesiące trwały intensywne poszukiwania ciała Bogdana, w tym przeszukiwanie fabryki na Radford w ubiegłym tygodniu. Wierzymy, że Bogdan został zamordowany i naszym celem obecnie jest odnalezienie jego ciała i przywrócenie rodzinie sprawiedliwości, na jaką zasługują. Siostra Bogdana, Monika, jest wspomagana przez policję i informowana o rozwoju sprawy- zasługuje, żeby dowiedzieć się, co stało się z jej bratem. Mamy nadzieję, że nagroda zachęci kogoś, kto posiada jakieś informacje do zrobienia, co należy i skontaktowanie się z nami.”

Każdy, kto posiada jakieś informacje, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 0115 844 6913 lub z Crimestoppers pod 0800 555 111. Stworzono również specjalną linię w języku polskim pod numerem 07785 573415

Nagroda za informacje na temat zaginionego Polaka z Nottingham