wyjazd na dowód osobisty

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #8427
    alibaba
    Participant

    Witam. Mam pytanie, czy kos z Was był na wycieczce z Uk przez biuro podróży na dowodzie osobistym, oczywiście chodzi mi o kraje UE przykładowo Hiszpania czy Grecja. Wiem, ze teoretycznie nie powinno być problemu ale słyszałam, ze biura podróży i niektóre hotele wymagają paszporty. Po prostu nie wyrobie sie z wyrobieniem nowego paszportu i chciałam wiedzieć czy moze ktoś z Was ma za sobą wycieczkę na dowodzie. Pozdrawiam Wszystkich 🙂

    #8440
    Anna
    Participant

    Z Angliijak lecisz zawsze chca paszport

    #8441
    maziq
    Participant

    Nie wprowadzaj ludzi niepotrzebnie w blad, skoro nie masz o tym zielonego pojecia.

    Co do wyjazdu „za granice” w Uni Europejskiej, mozesz podrozowac na dowod osobisty, bez zadnych problemow i zmartwien. Czy lecisz przez biuro podrozy czy nie, nie robi zadnej roznicy. Nikt nie bedzie wymagal od Ciebie zadnego paszportu. Co najwyzej niektore hotele moga poprosic o „depozyt” (50-100 euro) w recepcji w czasie odbierania kluczy do pokoju. (Raz mialem taka sytuacje w Portugalii – Albufeira). Pieniadze po oddaniu kluczy oczywiscie Ci zwracaja. Mam nadzieje, ze pomoglem. Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku 😉

    #8465
    Łukasz Rozumek
    Participant

    W całej strefie Schengen można jeździć na dowód.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.