Review

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #4911
    Mateusz
    Participant

    Witam.

    Chcialem zaproponowac administratorowi nowy topic na forum (a najlepiej bezposredni link na stronie glownej gdzies kolo ogloszen zeby to nasilic ) tj USLUGI (cos w stylu customer feedback, reviews etc, nie wiem jak to dobrze okreslic po polsku) w ktorym spolecznosc moglaby wymieniac sie kontaktami i doswiadczeniami z zakresu uslug, gastronomii etc z doncaster.

    Dzisiaj odwiedzilem juz enty salon fryzjerki i jak zwykle musialem szybko wracac do domu i ogolic leb na lyso (w najlepszym wypadku trzeba bylo po fachowcu poprawiac fryzure). Troche juz jestem tym wszystkim sfrustrowany a google nic nie wie na temat best barber doncaster – stad moj pomysl. Mysle ze ludzie szukaja takich info w innych sektorach? Moznaby tez oceniac to w pieciogwiazdkowej skali – widzialem to na innych stronach typu amazon i daje to swietny rezultat w szerszej skali.

    Pozdrawiam.
    M.

    #4912
    Mateusz
    Participant

    PS

    Wiem ze na tym forum jest juz topic o fryzjerach ale na 6 stronach mozna dostac tylko jeden kontakt i poczytac jak panie rzucaja w siebie blotem insynuujac podstawionych agentow, oskarzajac sie o kradzieze i bog wie co jeszcze, co osobiscie mnie nie interesuje jako ze juz dzisiaj poogladalem w11 🙂

    #4915
    Doncaster
    Keymaster

    [quote]Chcialem zaproponowac administratorowi nowy topic na forum (a najlepiej bezposredni link na stronie glownej gdzies kolo ogloszen zeby to nasilic ) tj USLUGI (cos w stylu customer feedback, reviews etc, nie wiem jak to dobrze okreslic po polsku) w ktorym spolecznosc moglaby wymieniac sie kontaktami i doswiadczeniami z zakresu uslug, gastronomii etc z doncaster.[/quote]
    Ciekawy pomysł. Dziękuję 🙂
    [quote]Wiem ze na tym forum jest juz topic o fryzjerach ale na 6 stronach mozna dostac tylko jeden kontakt i poczytac jak panie rzucaja w siebie blotem insynuujac podstawionych agentow, oskarzajac sie o kradzieze i bog wie co jeszcze[/quote]
    Było by miło gdyby każdy zadowolony klient wszedł na taką strone i dał dobra opinię. Niestety takie i inne strony przyciagaja raczej tych niezadowolonych…

    #4916
    Mateusz
    Participant

    Tak, oczywiscie doceniam opinie negatywne – jako sceptyka duzo bardziej cenie je od tych 'lukrowanych’ tylko ze mnie potencjalnego klienta, interesuje konkretna wypowiedz ktora bedzie trzymac sie tematu. Przepraszam za cynizm ale nie do twarzy mi bez wlosow 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.