Problem z Tax Road.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #8412
    Arkadiusz
    Participant

    Witam,
    Mam pytanie odnosnie tax road. Zakupilem samochod otrzymalem z DVLA dokument V5 mam juz wykupione ubezpieczenie no i wlasnie… co z tax road ? W liscie z DVLA byla kartka w ktorej wyczytalem ze obecnie TR nie przechodzi na nowego wlasciciela. Sprawdzilem na stronce i faktycznie samochod nie mam tego tax road’u. Probowalem go wykupic online ale potrzebuje (16 digit reference number on your vehicle tax renewal letter (V11)) tylko ze nie dostalem niczego takiego z DVLA a co najlepsze na samochodzie mam tax disc wazny do 31.07.2015…

    Moje pytanie: Co z tym wszystkim teraz mam zrobic ?
    (Wiem najlepiej zadzwonic do DVLA i zapytac co i jak 🙂 ale zrobic to moge dopiero jutro 😉 Pytam bo moze ktos cos wie na ten temat i udzieli mi informacji 😉 ).

    Czekam na szybka odpowiedz 🙂 Z gory dziekuje !

    #8414
    Paweł
    Participant

    po pierwsze żeby kupić tax road musisz mieć insurance(napisales ze juz masz wiec ok)..po drugie musisz miec aktualny MOT czyli badania techniczne auta..bez tych dwóch rzeczy nigdy nie kupisz tax road..co do kupna online klilnij w link ponizej miejsca gdzie trzeba wpisac reference number z dokumentu V11 a mianowicie ” I don’t have the V11 reminder, just the registration certificate or new keeper supplement „nastepnie wybierz opcje new keeper jesli masz tylko czesc dokumentu V5 ktory otrzymales od sprzedawcy lub existing keeper jesli juz masz pelny dokument V5..pozniej wpisujesz numer referencyjny z V5 i numer rejestracyjny auta..jesli nie masz insurance badz MOT nie bedziesz mial opcji wykupienia tax roada..pojawi sie wtedy stosowna informacja..jesli masz wszystko pokaza ci sie ceny i mozesz wybrac czy placisz za caly rok ,za pol roku czy miesiecznie direct debit..

    tutaj mozesz sobie sprawdzic czy masz aktualny mot..podajesz numer rejestracyjny i marke auta

    https://www.vehicleenquiry.service.gov.uk/

    #8416
    Anna
    Participant

    Kupisz na poczcie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.