Trzech Polaków na gali MMA w Halifax w tą sobotę

Polacy na gali MMA w Halifax

Dorian Baran (Doncaster), Dawid Zań (Leeds) i Rob Woźniak (Huddersfield) wystąpią w ten weekend na gali MMA w Halifax.

 

FightStar Championship odbędzie się Halifax Arena już w najbliższą sobotę (10.05). W programie wieczoru znalazło się aż 20 pojedynków oraz wizyta gościa specjalnego. Na gali w Halifax gościnnie pojawi się gwiazda UFC, sklasyfikowany na pierwszej pozycji w UK w kategorii półciężkiej, Jimi Manuwa.

Zapewne atrakcją wieczoru dla polskiej części publiczności będą trzy 'polskie’ pojedynki. W starciu o pas w kategorii lekkiej Dorian Baran z Charles Martin Martial Arts w Doncaster podejmie Aarona McDonell’a z Manchester Predators. Obaj zawodnicy mimo młodego wieku cieszą się dobrym dorobkiem (Baran 3-1-0, McDonell 4-1-0) i ich pojedynek o pas zapowiada się bardzo interesująco.

Kolejnym polskim akcentem wieczoru będzie walka mieszkającego w Leeds Dawida Zania. Trenujący w AVT Dewsbury Zań (3-1-0) to obecny posiadacz pasa Caged Fighters w kategorii lekkiej a jego przeciwnikiem na gali w Halifax będzie Jim Riddux (2-1-0) z Sindrome MMA w Leeds. 

Na sobotniej gali MMA w Halifax wystąpi także Rob Woźniak mieszkający w Huddersfield.

>> Wygraj bilety na galę MMA w Halifax w tą sobotę! <<

Kiedy: sobota, 10.05.2014, drzwi otwarte od 17.00, start 0 18.00

Gdzie: Halifax Arena, North Bridge Leisure Centre, North Bridge St, Halifax, HX3 6TE

Bilety: Standard £25, Cageside £35, VIP stół na 10 osób £450 (Inc 2 course meal), VIP Balcony Box Table of 5 £250 (Inc 2 course meal & access to private bar)

Linia biletowa: 0777 444 6773

Bilety Online: www.ToprankSport.co.uk

Miejsca sprzedaży biletów: North Bridge Leisure Centre (Halifax), Toprank Sport (Brighouse) & Active Sports Nutrition Supplies (Huddersfield)

Fightstar Championship na Facebook: https://www.facebook.com/pages/FightStar-Championship/476840279035871

 

Osoby z Doncaster, Leeds i Huddersfield mogą tez zakupić bilety kontaktując się z samymi zawodnikami lub ich klubami w Doncaster, Halifax oraz Huddersfield.

 

Polacy na gali MMA w Halifax