Syllabus – szkoła językowa w Doncaster

Szkoła jezyka angielskiego w Doncaster rozpoczęła swoją działalność z początkiem września 2007 roku i jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie Polonii na naukę języka angielskiego.

Założycielami szkoły i biura tłumaczeń „Syllabus” są doswiadczeni polscy nauczyciele mgr Paweł Łyś i mgr Małgorzata Kwiecień, którzy wspólnie przygotowali szeroki zakres programów dydaktycznych. „Oferujemy duży wybór kursow dla każdej grupy wiekowej niezależnie od poziomu zaawansowania. Prowadzimy zajęcia o każdej porze dnia gdyż większa część naszych klientów to osoby pracujące” – mówi Małgorzata Kwiecień.

Szkoła mieści się w centrum miasta co ułatwia dojazd z każdej częsci Doncaster. Dwie sale wykładowe zaopatrzone są we wszelkiego rodzaju materiały pomocnicze ułatwiające „poruszanie” się w obcym języku. Jest nawet kawa i herbata…

„Syllabus” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje tłumaczenia dokumentów jak i tłumaczenia „na żywo”. Z tłumaczem możesz udać się np. do lekarza lub do urzędu podatkowego. „Z naszych tłumaczeń korzysta coraz więcej rodaków” – mówi Paweł Łyś „ceny zarówno kursów jak i tłumaczeń też są bardzo przystępne” – dodaje.

Konkurencyjne ceny „Syllabusa” przyciągają nawet dotychczasowych studentów ESOL w Doncaster College, który wprowadził opłatę za kursy językowe (poprzednio darmowe). „Cały zeszły rok chodziłam na kursy do Doncaster College, ale od kiedy wprowadzili tam opłate za kursy przeniosłam się do Syllabusa. Mniejsze grupy, bardziej elastyczny plan zajęc i jest nawet taniej” mowi Monika – klientka szkoły.

Dla zainteresowanych kursami podajemy adres szkoły i telefony do wykładowców.

Strona www: http://syllabus-doncaster.pl

Syllabus – school of english
Robson House
4 Regent Terrace
South Parade
Doncaster
DN1 2EE

Kontakt: mgr Paweł Łyś, tel: 07704264686, email: pawellys@wp.pl gskwiecien@yahoo.co.uk