Polski zespół z West Yorkshire ma szanse zagrać z Lady Pank w Londynie!

Smoking Hot, lokalna polska kapela z West Yorkshire startuje w konkursie, w którym do wygrania jest występ z legenda polskiego rocka, grupą Lady Pank. Finałowy koncert odbędzie się na arenie Indig02 w Londynie 7-go marca 2014 r.

 

Smoking Hot dali się poznać polskiej publiczności występami na finałach WOŚP w Crewe i Leeds. Zespół znany poprzednio jako High Speed Crawl, pracował ostatnio nad materiałem do swojej pierwszej płyty, która ukaże się na przełomie stycznia i lutego. Piosenka „Emigracja” pochodząca z debiutanckiej EPki bierze udział w konkursie organizowanym przez SignTyp Events gdzie do wygrania jest występ z zespołem Lady Pank w Londynie.

Jeśli chcecie posłuchać i zagłosować na ich utwór, zarejestrujcie się na www.zagrajzladypank.co.uk  i oddajcie swój głos na lokalną polska kapelę. Głosować można raz dziennie aż do 9-go lutego.

Link do teledysku „Emigracja” zespołu Smoking Hot jest tutaj: http://zagrajzladypank.co.uk/zespol,Smoking-Hot,64,36.html.

Dla wszystkich głosujących zespół Smoking Hot przygotował niespodziankę w postaci ich najnowszej płyty. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w glosowaniu, i dadzą nam znać, że zagłosowali, rozlosujemy oficjalna debiutancka płytę EP Smoking Hot!” mówi Hanna Rafalko, wokalistka zespołu.

Zapraszamy Was do oddawania głosów na nasz lokalny zespól i słuchania ich muzyki!