Polski film 'SĘP’ wchodzi na ekrany kin w UK i Irlandii

Także w kinach w Yorkshire! Zobacz pełną listę kin!

„Sęp” („The Vulture”) to film akcji inspirowany – jak przekazuje jego reżyser Eugeniusz Korin – „Infiltracją” Martina Scorsese. To obraz obiecujący wysoką jakość wizualną i scenariuszową, w oprawie muzycznej brytyjskiej postrockowej grupy Archive. Producenci postanowili stworzyć- jak mówią –  polski światowej jakości film, który będzie w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego widza. Na planie ekipa pracowała  dwa razy więcej niż przy standardowych produkcjach, każda scena pościgu i choreografie walk były pieczołowicie rozrysowywane. Intryga, tajemnica, uczucie i nagłe zwroty akcji sprawiają, że widz trzymany jest w napięciu do samego końca – swoją drogą czy to nie wyznacznik dobrego thrillera? Zapraszamy do kin!   

Opis:
W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy

namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Andrzej Grabowski, Andrzej Seweryn, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski i Piotr Fronczewski  odkryją ciemną stronę ludzkiej duszy.

{youtube}CY4QPexX1bs{/youtube}

Premiera w Londynie: 22 styczeń 2013 w Cineworld Haymarket
W kinach w Anglii i Irlandii od 25 stycznia 2013 – lista kin dostępna na www.facebook.com/sepcouk

Bilety na seanse do kupienia na www.cineworld.co.uk
Bilety na premierę dostępne na www.ticketmaster.co.uk