Pięciu Polaków poszukiwanych europejskimi nakazami aresztowania ukrywa się w Yorkshire.

Policja West Yorkshire poszukuje obecnie 9 osób z europejskim nakazem aresztowania. Na liście poszukiwanych jest pięciu Polaków i bardzo prawdopodobne jest, że przebywają oni gdzieś na terenie West Yorkshire.

 

Policja prosi mieszkańców Yorkshire o czujność i informacje mogące przyczynić się do złapania poszukiwanych przestępców.

Polacy poszukiwani przez West Yorkshire Police

Patryk Dola (25 l.) – skazany w Polsce na 2 lata i 10 miesięcy więzienia za 3 napady i 2 kradzieże samochodów. Może ukrywać się na terenie Leeds.

Rafal Mieczyslaw Karczmar (31 l.) – skazany w Polsce na 2 lata wiezienia za 40 włamań i 3 podpalenia. Może ukrywać się na terenie Bradford.

Mimi Mirga (24 l.) – skazana w Polsce na 2 lata, 3 miesiące i 2 dni więzienia za napad z użyciem noża. Może przebywać w okolicy Harehills w Leeds.

Wojciech Kamil Podolak (31 l.) – skazany w Polsce na 2 lata więzienia za rabunek.Może przebywać na terenie Bradford.

Jaroslaw Sobczak (45 l.) – skazany w Polsce na 2 lata więzienia za napad z bronią. Może przebywać w rejonie Huddersfield.

Pozostali poszukiwani europejskimi nakazami aresztowania to Węgrzy Andras Angyal i Szabolcs Domotor , Czech Julius Dzudza  oraz Brytyjczyk Asif Alam. Zdjęci poszukiwanych na stronie http://www.westyorkshire.police.uk/news/police-seek-help-trace-wanted-european-suspects 

 

Foto: westyorkshire.police.uk