Konkurs: Zostań twarzą kalendarza!

Zostań twarzą kalendarza Doncaster.pl na kolejny rok! Wygraj sesję zdjęciową z profesjonalnym makijażem i fryzurą.

Portal Doncaster.pl przygotowuje swój pierwszy kalendarz i rozpoczyna casting na twarz kalendarza na 2015r!

Zapraszamy wszystkie Panie z Doncaster, Yorkshire i reszty kraju – jeśli jesteś w stanie dojechać 🙂 –  do wzięcia udziału w naszym castingu. Jeśli myślisz o karierze modelki, gromadzisz zdjęcia do swojego portfolio lub po prostu chcesz wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej Ufniak Photography z makijażem i fryzurą Glamour Look i pojawić się w naszym kalendarzu to skontaktuj się z nami.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem castingu dostępnym poniżej i wysyłanie swoich zdjęć. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.03.2014.

 

REGULAMIN KONKURSU 'Zostań twarzą kalendarza’

 1. Organizatorem castingu jest portal Doncaster.pl.
 2. W konkursie mogą wziąć udział dziewczyny, które ukończyły 18 lat.
 3. Po zapoznaniu się z niniejszym regulaminem Kandydatka musi wysłać swoje zdjęcie konkursowe za pomocą funkcji 'Wyślij wiadomość’ na profilu portalu Doncaster.pl na Facebook.
 4. Zdjęcie konkursowe może przedstawiać cała sylwetkę kandydatki lub twarz (portret).
 5. Zdjęcia konkursowe nie mogą zawierać sygnatur, loga, podpisu osób trzecich np. nazwisko fotografa, adres internetowy.
 6. Wysyłając zdjęcie konkursowe Kandydatka potwierdza, że posiada zgodę autora zdjęcia na jego wykorzystanie w konkursie.
 7. Zdjęcia konkursowe, zostaną wykorzystane do głosowania internetowego.
 8. Zgłoszenia przyjmowane są do 26.03.2014r.
 9. Głosowanie internetowe odbędzie się na profilu portalu Doncaster.pl na portalu społecznościowym Facebook w dniach 27.03.2014 – 30.03.2014.
 10. Każde zgłoszenie weźmie konkursie (głosowaniu internetowym).
 11. Ogłoszenie Laureatki nastąpi 31.03.2014 na portalu Doncaster.pl.
 12. W konkursie wygra Kandydatka, której zdjęcie konkursowe w okresie trwania głosowanie otrzyma największą liczbę polubień (Like) i udostępnień (Share).
 13. Nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Ufniak Photography z prawem dla Laureatki na wykorzystanie zdjęć do celów prywatnych, profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej oraz stylizacja włosów wykonane przez salon Glamour Look.
 14. Organizator decyduje o dacie i miejscu wykonania sesji fotograficznej z profesjonalnym makijażem i fryzurą, dla Kandydatki, która uzyska najwięcej głosów.
 15. Wysyłając zdjęcie konkursowe kandydatka godzi się na wykorzystanie swojego wizerunku w celu przeprowadzenia konkursu.
 16. W przypadku wygrania Kandydatka godzi się na wykorzystanie jej wizerunku w kalendarzu portalu Doncaster.pl na rok 2015 jak i w innych materiałach promocyjnych portalu Doncaster.pl oraz salonu Glamour Look.
 17. Kandydatki wysyłając zgłoszenie oświadczają, że zapoznały się regulaminem konkursu „Zostań twarzą kalendarza” i akceptują jego postanowienia.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.