Galeria zdjęć z 22. finału WOŚP w Leeds

22. finał WOŚP w Leeds
22. finał WOŚP w Leeds

11 stycznia 2014 roku Leeds był świadkiem kolejnego, 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza, która od lat cieszy się ogromną popularnością, ponownie zgromadziła wielu ludzi chętnych do wsparcia szlachetnego celu.

Orkiestra w Leeds zagrała już po raz kolejny, a impreza odbyła się, podobnie jak w poprzednich latach, w Polskim Centrum Katolickim przy Newton Hill Road (Leeds, West Yorkshire LS7 4JE).

Rozbrzmiewała muzyka, a atmosfera była niesamowita. Ludzie zebrani na miejscu nie tylko wsparli finansowo akcję, ale również aktywnie uczestniczyli w różnych atrakcjach i licytacjach, które zorganizowano w ramach imprezy.

Aby zobaczyć, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej niezapomnianej imprezy. Każde zdjęcie to mała kropla radości i wsparcia dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Zobacz galerię zdjęć z tej imprezy: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151833921185812.1073741831.230034670811&type=1

Wydarzenie to nie tylko okazja do zabawy i spotkania z przyjaciółmi, ale przede wszystkim szansa na okazanie solidarności i wspólną pomoc dla tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Dzięki zaangażowaniu i hojności wszystkich uczestników, kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Leeds był ogromnym sukcesem.