Debiutancka płyta polskiego zespołu z Leeds!

The Hussars wydają swój pierwszy album. Nowa płyta już w sprzedaży!

Uformowany na początku 2012 roku zespół The Hussars to inicjatywa kilku przyjaciół z Leeds. To właśnie w styczniu ubiegłego roku JiggyJiggson (gitara),Sutek (bas) i Eddie (perkusja) w garażu należącym do jednego z nich zdecydowali o założeniu zespołu a w ciągu kolejnych kilku miesięcy dołączyli Wujas (klawisze) i Pacyfa (wokal).

Polska grupa zagrała swój pierwszy koncert w The Snooty Fox w Wakefield już 15 października tego samego roku, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem widowni a kolejne koncerty były już tylko kwestia czasu. The Hussars wystąpili między innymi na tegorocznym 21. Finale WOŚP w Leeds.

{youtube}5S7LPOO5i6Q{/youtube}

Zdjęcia z tego występu The Hussars można zobaczyc w naszej galerii zdjęć.

Debiutancka płyta „Dance In The Theater Of People” to efekt ciężkiej, wielomiesięcznej pracy całego zespołu, w skład której wchodzi 9 utworów dla miłośników ciężkiego brzmienia z gatunku Rock ’ n ’ Metal.

Płytę „Dance In The Theater Of People” autorstwa polskiego zespołu The Hussars można kupić pod adresem: http://www.ebay.co.uk/itm/130947688702?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649

Skład zespołu:
Gitara, wokal – Jiggy Jiggson
Gitara basowa – Sutek
Perkusja – Eddie
Klawisze – Wujas
Wokal – Pacyfa

Więcej:
Fanpage zespołu na Facebook: https://www.facebook.com/TheHussars