Batman dostarczył poszukiwanego w ręce policji w Bradford

Mężczyzna w przebraniu Batmana dostarczył poszukiwanego w ręce policji w Bradford i sam zniknął.

Wczesnym rankiem w poniedziałek 25 lutego do budynku policji przy Trafalgar House w Bradford wszedł… Batman. Jak na porządnego Batmana przystało ten z Bradford przyprowadził ze sobą kryminalistę poszukiwanego przez policję, oddał go w ręce funkcjonariuszy po czym… zniknął.

Batman z Bradford

’Dostarczony’ przez Batmana Daniel Frayne (27 l), mieszkaniec Queen Street w Buttershaw był poszukiwany przez policję w związku z kilkoma przestępstwami m.in. paserstwo i oszustwa i jeszcze tego samego dnia postawiono mu zarzuty.

Kim jest superbohater z Bradford?

Wiadomość szybko obiegła media w Wielkiej Brytanii a opinia społeczna zastanawiała się kim był superbohater z Bradford. Tożsamość Batmana ujawniono wczoraj (05.03). Okazał się nim Stan Worby (39 l) z Bradford, który jak się wydało dla żartu włożył kostium superbohatera kiedy jego znajomy poprosił go o podwiezienie na posterunek policji.

Pracujący na co dzień jako kierowca w restauracji z jadzeniem na wynos Stan Worby nie podejrzewał, że sprawy przyjmą taki obrót i jego zdjęcia trafią do krajowych stacji telewizyjnych.