Antybakteryjne produkty wciąż dostępne na Amazon

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa sporo pytań przewija się w ostatnich dniach w internecie na temat gdzie można jeszcze kupić produkty antybakteryjne. Jednocześnie coraz więcej użytkowników social media dodaje zdjęcia pustych półek w sklepach na których poprzednio stały antybakteryjne produkty. Popyt na produkty bakteryjne wzrósł jeszcze bardziej po wczorajszym wystąpieniu premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, w którym ogłosił on nadzwyczajne środki w walce z koronawirusem.

Podstawą skutecznej walki z epidemią jest higiena, do której należy mycie rąk. Mówi się o tym w mediach od wielu dni i nic dziwnego w tym, że zainteresowanie takimi produktami wzrosło ogromnie aż do poziomu kiedy takich produktów w sklepach stacjonarnych zaczęło brakować.

Antybakteryjne produkty dostępne na Amazon

Dobra wiadomość jest taka, że takie produkty można jeszcze dostać na Amazon a wiele z nich dostępne jest w opcji 'Prime’ co oznacza, że możemy je dostać już następnego dnia po zamówieniu. Co więcej jeśli jesteśmy członkami systemu 'Prime’ nie płacimy dodatkowo za wysyłkę.

Przychodzimy z pomocą i publikujemy listę dostępnych jeszcze środków antybakteryjnych, które mogą pomóc nam w codziennej higienie.

Antybakteryjne mydło w płynie Carex 250 ml

Antybakteryjne mydło w płynie.

Sprawdź na Amazon

Żel do rąk antybakteryjny 150 ml

Antybakteryjny żel do rąk idealny w podróży. Zmieści się do każdej kieszeni i torebki.

Sprawdź na Amazon

Antybakteryjny spryskiwacz Dettol

Antybakteryjny spryskiwacz Dettol do czyszczenia powierzchni. Nadaje się do kuchni i łazienki.

Sprawdź na Amazon

To tylko kilka podstawowych produktów antybakteryjnych jakie można zamówić z Amazon. Oczywiście jest ich tam więcej. Lista produktów sporządzona została w dniu 13.03.2020. Jeśli czytacie ten artykuł w późniejszym terminie i któryś z produktów jest już niedostępny to prosimy o pozostawienie komentarza poniżej a uaktualniamy listę.