Wpisy w ogloszeniach z ofertami pracy

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #7128
    Ofek
    Participant

    Bardzo denerwujące są wpisy w dziale ogloszen z ofertami pracy, dotyczace poszukiwania transportu oraz te wszystkie oriflame/avon. To takie moje zdanie tylko

    #7129
    Doncaster
    Keymaster

    Rozumiem, dziękuję za opinię 🙂 Od niedawna dostępny jest na portalu nowy dział [url=https://www.doncaster.pl/firmy.html]Katalog Firm[/url], gdzie można dodawać firmy i usługi. Jednym z powodów, dla którego utworzyliśmy osobny dział dla firm było właśnie podobne mieszanie się ogłoszeń. Dział jest stosunkowo nowy i często jeszcze firmy dodają ogłoszenia w dziale ogłoszeń drobnych. Niestety nie zawsze uda się nam je zauważyć na czas 🙁

    Mam nadzieję, ze z czasem w ogłoszeniach drobnych będzie coraz mniej podobnych wpisów.

    #7132
    Ofek
    Participant

    Ja rowniez mam taka nadzieje, jest to bardzo mylace jesli widzi sie ogloszenie ktore sugeruje oferte a jest prosba o transport. Jednakze zdaje sobie sprawe, ze jest to trudne do unikniecia gdy ogloszenia nie sa wstepnie zatwierdzane. Po za tym zeby zeby tylko nie marudzic; super portal, cala reszta na 5+ :).
    Pozdrowienia dla osób tworzących :).

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.