UWAGA NA OSZUSTOW !!!

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #8554
    Sylwia Rakoczy
    Participant

    Witam. Zaznaczylam kategorie Dziecko gdyz nie mam pojecia pod co to podpiac, a mianowicie mialam juz 3 razy sytuacje, ze wystawiajac na sprzedaz za pierwszym razem ubranka po moim synku a teraz fotelik samochodowy, odezwal sie do mnie 'ANGLIK’ 🙂 ze jest zainteresowany kupnem. Kiedy napisal pierwszy raz sprawa dotyczyla ubranek pisal ze jest marynarzem, aktualnie w morzu i nie moze mi zaplacic gotowka wiec mam sobie zalozyc konto na paypal i on mi przeleje kase , a po ubranka kogos podesle 🙂 oczywiscie mam podac mu wszystkie dane 🙂 prawie dalam sie nabrac ale maz mnie szybko wyprostowal hehe. Wczoraj poznym wieczorem rowniez dostalam 2 maile dotyczace fotelika, od dwoch roznych ANGLIKOW 🙂 w przypadku jednego wersja byla marynarska a w przypadku drugiego ze jest w delegacji 🙂 w obu przypadkach mialabym zalozyc ,badz jesli posiadam to podac wszystkie dane do przelewu paypal 🙂 Chce przestrzec wszystkich, ktorzy wystawiaja rzeczy na sprzedaz, ze gdyby ANGLIK byl zainteresowany to jest to oszust i nie dajcie sie naciagnac ! ps.posiadam screenshoty emaili, jesli ktos jest zainteresowany 🙂 moge przeslac jako dowod

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.