Szukam znajomych ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • #4783

    Jak w temacie szukam znajomych 馃槈 sprowadzi艂am sie do Doncaster do mojego ch艂opaka i p贸ki co nikogo tu nie znam, a chetnie bym wysz艂a gdzies na miasto czy po prostu z kims pogadac 馃槈 moje gg 4466374 albo mail zabula1990@interia.pl

    #4784
    Kicia
    Participant

    Oby艣 mia艂a szcz臋艣cie i pozna艂a kogo艣 nornalnego chodzi mi o Polak贸w ja niestety pozna艂am kilka os贸b zawistnych , zazdrosnych, wywy偶szaj膮cych si臋 co to oni nie maj膮 i tylko n贸偶 w plecy by dali, ale wiadomo nie wszystkich do jednego wora . Ja z daleka od Polak贸w powodzenia

    #4794
    Perelkos
    Participant

    No masz racje popieram cie Polacy to sa
    tacy wredni 馃懣

    #4993
    franek
    Participant

    [quote=”Kicia2727″ post=2181]Oby艣 mia艂a szcz臋艣cie i pozna艂a kogo艣 nornalnego chodzi mi o Polak贸w ja niestety pozna艂am kilka os贸b zawistnych , zazdrosnych, wywy偶szaj膮cych si臋 co to oni nie maj膮 i tylko n贸偶 w plecy by dali, ale wiadomo nie wszystkich do jednego wora . Ja z daleka od Polak贸w powodzenia[/quote]

    zgadzam sie ,zwlaszcza ci ktorzy od niedawna sie pojawili w uk,wstyd ……sami chetnie poznamy kogos normalnego, jesli tacy sa wogole tutaj 馃槈

    #4996
    kasia
    Participant

    hej dolaczam sie do postu:) tez bysmy poznali kogos normalnego hihi tylko z Rotherham..:))

    #5020
    sylwia
    Participant

    witam, ja za dwa tygodnie przenosze sie z chlopakiem do sheffield i tez szukamy nowych znajomych 馃槈 gg6873412

    #5059
    Michal
    Participant

    Nie dawno zjechalem do Barnsley. Szukam fajnych, towarzyskich ludzi – na imprezke, albo piwko domu, film obejrzec albo cos pogotowac 馃榾

    #5060
    Patryk29
    Participant

    Mo偶e z innej beczki.
    Og艂oszenie drobne==> Planujemy z dw贸jk膮 znajomych zmieni膰 miejsce zamieszkania. Jeste艣my w trakcie szukania nowego domu i szczerze powiedziawszy nie widzi mi si臋 dzieli膰 pokoju samemu. Lubi臋 chrapa膰 i lubi臋 jak kto艣 tego s艂ucha 馃懣
    Jak jest tu jaka艣 samotna Pani kt贸ra sp臋dza samotnie wieczory proszona jest o kontakt 馃檪 gg: 2450024

    #5068
    naomi25
    Participant

    Co za kolo wkleja zdjecie z dziewczyna a szuka samotnej pani 馃槈

    #5069
    Urszula
    Participant

    A moze to siostra na zdjeciu 馃槈

    #7734
    Malpiszon
    Participant

    Witam jestem z Rotherham tez z ch臋ci膮 pozna艂a bym nowych ludzi 馃檪
    M贸j e-mail ersil@amorki.pl

    #7735
    agnieszka nakielska
    Participant

    …lepiej nie szukaj,bo bedziesz miala problemy a zwlaszcza z Polakami.!!

    #7736
    Malpiszon
    Participant

    Nie rozumiem dlaczego Polacy w tym kraju tak siebie unikaj膮 inne nacje potrafi膮 trzyma膰 sie razem tylko Polak Polakowi wilkiem..,

    #7743
    Patryk29
    Participant

    Bo niestety tak sie juz przyjelo, ze kazdy zyje „dla siebie”
    Co nie zmienia faktu, ze sa tu tez normalni ludzie na ktorych mozna polegac.. wiec nie ma sensu wszystkich wrzucac do jednego worka.

    #7746
    marek kmiec
    Participant

    Aga przesadzasz – jestem od 2 miesi臋cy ponad i jak na razie wszystko gra – w por贸wnaniu do poprzedniego mojego pobytu kilka lat temu jestem do艣膰 pozytywnie zaskoczony :). Chocia偶 fakt, 偶e jak do tej pory wypi膰 piwo z krajanami zdarzy艂o si臋 tylko raz, ale chocia偶by towarzysze i towarzyszki niedoli z asosa s膮 OK :).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.